Help - Search - Members - Calendar
Full Version: inchidere centralizata 10 euro????
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
valentin31528
spunea cineva intr-un forum de un service in militari unde au inchidere centralizata la 10 (zece) euro.
e adevarat, sau a vrut sa spuna 100?[/b]
FESTINA
cred ca 100 euro sau usd cu 10 euro nu iei nici un motor de usa
Andrei Suzuki
Sau poate o fi 10 euro,de ce nu? Numai ca la banii astia...apesi de 2 ori pe buton si s-a dus toata smecheria..se strica tot.
Am si eu un mester la bloc care monteaza alarme super super ieftine...dar din cate am vazut tzine o masina sa ii monteze o alarma 1 zi intreaga,adica eu plec de acasa pe la 8 si ceva-el e la garaj-ma intorc seara le la 7-8 -el e tot la garaj.Daca o fi tot in genu ala,de ce sa nu fie 10 euro?
Parerea mea e sa iti cumperi o alarma sau o inchidere centralizata serioasa, chiar daca e mai scumpa,nu facaturi dastea.
Pytycu XPert
hmmm... chiar am si yo nevoie de asha ceva....
Ce imi puteti recomanda...
Am vazut pe un site set 4 usi la 1.400.000 parca laugh.gif
guerilla
laugh.gif
eu eram ala care a zis de inchidere la 10 euro (5 euro de usa)
si am de vreo 2 ani.. poate mai mult, ca nu mai tin minte.
n-am avut probleme cu inchiderea niciodata, cu alarma da :evil:
este foarte utila chestia asta pt ca am scapat de yala inghetata iarna. si e si mai comod de folosit.
Pytycu XPert
Mie unu mi-e frica sa-mi bag nasu pe acolo sa le montez... da` daca vad la cineva sau imi explica cineva... imi fac curaj laugh.gif
Asa ca astept profesor :brilsmurf:
guerilla
eu nu le-am montat personal.. ci aia la care mi-am pus si alarma.
din cate am vazut inchiderea e formata din parghii din otel si motorase. totul e legat la unit-ul de alarma, astfel incat actionarea se face din butonul telecomenzii de la alarma.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.