Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Madonna se marita din nou!
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Turnul Babel
absolutep0wer
Madonna a declarat recent ca vrea sa se marite cu Jesus Luz,prietenul ei de numai 22 de ani.Madonna are 51 de ani..Regina muzicii pop a mai spus ca de cand a murit Michael Jackson a inceput sa-si traiasca viata la maxim si ca doreste sa se casatoreasca cu prietenul ei,indiferent de parerea celorlati si ca nu sufera de sindromul femeii de varsta mijlocie.. Ce parere aveti?

StefanVVTi
WTF?! E ultimul lucru care m-ar interesa macar putin...
mike.omega
Ai ma fata maaah! Cum sa nu te intereseze tu ca Madonna se marita a? Mie mi se pare vital fata!

Auzi fata! Dar daca punem si o stire cu Raduleasca e bine fata?!
StefanVVTi
Mike, vezi ca esti in urma cu stirile...la moda sunt Bianca & Bote! 36182451.gif
mike.omega
Ah da?! Ma scuzati unsure.gif Io sunt cazut din luna oricum ninja.gif
Rebel
Absolutepower, eu sunt curios ce urmaresti tu cu chestiile astea.
Ca din toate postarile tale, toate sunt "new Thread" si toate sunt total aiurea.

Asta ca sa nu mai spun ca arunci bomba si pleci din zona...

Daca ai intentia de a afla ceva, te rog implica-te in subiect si arata-ne si nou de ce subiectul asta de can-can este atat de important pentru tine. Daca nu, vom incepe sa iti stergem postarile inutile.... ce zici?
klm
CITAT(StefanVVTi @ Sep 30 2009, 11:34 AM) *
la moda sunt Bianca & Bote! 36182451.gif

Cine mai sunt si astia?! (inca nu au ajuns colegele mele la munca sa am pe cine intreba)
StefanVVTi
Nu cunosc 36182451.gif L-am auzit pe Badea!
Bote cred ca-i Botezatu, da` Bianca....... turned.gif
HalbaSus
Eu stiu ! Eu stiu !

Zappam luni parca printre canale si il vad pe botezatu vorbind despre ce buna e prietena-sa bianca (stau 3 secunde (timpul standard pt zapping)) apoi schimb canalul si dau din nou de botezatu care zicea ca nu ii place sa se arda in lorghean cu baieti si ca ii place numai si numai de prietena-sa bianca care este si foarte frumoasa (stim din sursa sigura, o zice chiar el).
Deci... Bianca este prietena (foarte frumoasa) a lui Botezatu...
Mircea104901
dap.. o hoaspa... angajata d'a lu' Voiculescu
tot zappand am prins si eu scandalul lu' bote cu capatos. de 2 lei. basca dupa 2 zile, eram la volan si pe radio acelasi scandal sad.gif
si in spate... Boc demite Nica, Base ezita, dar decide ca e bine, Iliescu ii face prosti... economia "duduie" in jos...


BTW: cu cine votati? ninja.gif
Rebel
Motto:
"Nu exista nimic mai dezgustator decat sa stai si sa-i asculti pe actori vorbind in emisiunile TV despre viata lor privata"
Marlon Brando
Cipp
Unde face nunta, in Parcul Izvor?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.