Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Aveo sedan 2010
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chevrolet
daewoo_espero_turbo
Mai multe poze si info aici

Dupa parerea mea, nu sunt mari diferente intre aveo actual si noul aveo (sedan) in ce priveste forma caroseriei.
Cel mai probabil va fi acelasi Aveo (daca nu ma insel) cu un facelift nou, un interior nou, si o structura ranforsata, care sa-i permita sa scoata 3-4 stelute la testele de siguranta.
Asa a fost si Aveo hatchback new - acelasi Kalos cu facelift.
chevy
Nu stiu de unde ai luat poza asta, dar mieunul mi se pare facuta pe calculator.
Aduce mult a Cruze.
M-as mira ca americanii sa adopte stilul europenilor in a crea modele de clasa diferita care totusi seamana intre ele.
daewoo_espero_turbo
In primul rand, caroseria e cam tot aia pe care o stim. Cred ca observi.
In al doilea rand, ai vazut Aveo Hatchback model 2009????? Sedanul din poza aia are aceleasi faruri ca si Aveo Hatchback 2009.
In al 3-lea rand, nu au treaba americanii aici. Ei doar fac investitii si incaseaza banii smile.gif) Masinile-s facute de GM DAEWOO Auto & Technology.

Sa speram ca o sa vina cu o caroserie ranforsata, si sa depaseasca punctajul de 1.5 stele pe care l-a obtinut masina ta la EuroNcap biggrin.gif
Bybyku
Buna seara !
Vad ca sunt f multi conducatori auto experimentati,ori probabil scriu aici ce aud de la altii.
Eu stiu o regula simpla.Ai bani iti cumperi masina de care doresti, nu ai bani iti cumperi masina dupa buget.Sunt f impresionat de cei care isi dau cu parerea pe bune, dar unii,,,in fine eu va cred pe toti.Nu vreau sa para o critica smile.gif) dar prea mi-ati sucit mintile, eu Chevrolet vreau sa-mi cumpar, sper sa nu creasca preturile, dar dupa ceea ce am citit aici , nici nu stiu ce masina sa-mi iau.
Am vazut ca s-au facut comparatii cu Logan.De ce ? Ca este cea mai noua si mai ieftina masina din Romania?Alta nu mai exista ? Cineva a scris ca are Aveo si este multumit de ea. La banii pe care-i dai pe masina ce vreti voi ?
Parerile vad ca sunt egale, cel mai bine o probez eu .App de drumuri, nu stiu ce masina nu zdrangane din toate incheieturile pe drumurile noastre, nu uitati ca masini ca Aveo sau Honda etc sunt facute pt drumurile lor, noi cu Dacia Logan este pt noi!@!!!
O seara cat mai placuta va doresc !
Seri
Daca vrei Aveo, vezi ca tocmai a aparut modelul 2012. Acesta nu mai are nici o legatura cu cel vechi, este mult mai bine proiectat si fabricat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.