Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Body Nikon D80 + grip MB-D80 + telecomanda ML-L3 + card 8GB SDHC
Masini.ro Forum > Bazar > Talcioc
OvidiuH
Vand urmatorul pachet format din body Nikon D80, grip Nikon MB-D80, telecomanda wireless Nikon ML-L3 si doua carduri SDHC clasa 6 de 4 GB A-data. Body-ul a fost achizitionat in septembrie 2008 de la FotoHobbyShop si este in stare impecabila estetica si de functionare, avand 2 ani garantie la Skin Romania, pana in septembrie 2010. Body-ul are 9800 de cadre.

Produsul vine in ambalajul original, insotit de toate accesoriile (acumulator, cablu usb, ecran protectie, curea de umar, capac si cd cu manual in limba romana), copie dupa factura si certificatul de garantie in original la Nikon Romania, valabil pana in 2010.


Suplimentar ofer un grip original Nikon MB-D80, o telecomanda wireless Nikon ML-L3 si 2 carduri SHDC clasa 6 de 4GB A-Data, cardurile fiind de asemenea insotite de facutura si garantie lifetime.


Il vand pentru ca urmeaza sa imi soseasca in curand un D300.


Pretul pentru body + grip + telecomanda + cele doua carduri: 2350 RON


PS: Nu vand pe bucati.
T u d o r
Pretul e negociabil?
OvidiuH
Da, pretul e usor discutabil.
OvidiuH
Valabil...
OvidiuH
Valabil...
OvidiuH
Update preþ: 2200 RON pentru tot setul, preþ fix, nediscutabil.
OvidiuH
Câteva poze cu întregul set.

OvidiuH
Gripul s-a vandut.

Raman la vanzare:

Body Nikon D80 + telecomanda Nikon ML-L3 ºi cele douã carduri = 1950 RON

Pachet format din body Nikon D80, grip Nikon MB-D80, telecomanda wireless Nikon ML-L3 si doua carduri SDHC clasa 6 de 4 GB A-data. Body-ul a fost achizitionat in septembrie 2008 de la FotoHobbyShop si este in stare impecabila estetica si de functionare, avand 2 ani garantie la Skin Romania, pana in septembrie 2010. Body-ul are 9800 de cadre.

Produsul vine in ambalajul original, insotit de toate accesoriile (acumulator, cablu usb, ecran protectie, curea de umar, capac si cd cu manual in limba romana), copie dupa factura si certificatul de garantie in original la Nikon Romania, valabil pana in 2010.

Pretul nu este discutabil.
Multumesc anticipat de intelegere.
OvidiuH
Update pret: 1900 RON.
AZAZEL
mai omule, cum adica body-ul are 9800 de cadre? adica s-au facut 9800 de fotorafii cu camera?
unde pot vedea nr-ul lor ?(si eu am d80)

eu am auzit de la cineva care habar nu are despre camerele foto ca acestea sunt limitate la 1.000.000 fotografii. e adevarat sau sunt eu naiv?
OvidiuH
Da, inseama ca s-au facut 9800 de fotografii. Poti verifica numarul de cadre cu Opanda -> http://www.opanda.com/en/iexif/index.html
Shutterul lui D80 este garantat la 100.000 de declansari. Povestea aia cu 1 milion e o baliverna.
OvidiuH
Vandut.
Topicul poate fi inchis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.