Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noul R8 cu pachet pt fumatori
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
simpson
Link catre articol

Incalificabil comportamentul cârnatilor de la service care au luat masina omului ca sa "dea o tura".
Probabil ca erau atat de prosti incat au pus masina pe modul secvential si au mers cu I-a pana la Drajna.

Curios usurinta cu care super-car-ul a luat foc ? Cifra octanica a benzinei romanesti sa nu ii fi priit ?

Oare cheama Audi masinile R8 vandute pana acum pt "mici ajustari" la "pachetul fumatori"?

ozz86651
Dupa ce scrie la comentarii, cica n-ar fi chair asa... adica masina nu venise pentru un simplu schimb de ulei si nu a fost luata ca sa se dea o tura, ci ca sa fie condusa de test. Eu n-as crede tot ce scrie in ziare si se da la tv in Romania.
Rebel
Asta sare de la "ceva nu amers bine" la "Cum mașina este făcută din aluminiu, din cauza căldurii foarte mari, bolidul s-a topit, practic, în câteva minute."

Eu ce sa inteleg? unsure.gif

Din cum e scris articolul ai impresia ca e de la stat la soare...smile.gif trebuie sa te uiti la clip ca sa iti faci o idee...

Vai de mama lor de gazetari de doi lei...

Asta ca sa nu mai mentionez stilul de prezentare de-a dreptul flamabil si plin de intonatii scarboase (stil promulgat de ProTV si a lui Esca) al celui ce prezinta filmuletul...
Tiberiu61940
Ce inseamna "pachet pentru fumatori"? Ca dai 1000 euro in plus ca sa iti dea si scrumiera?
Mircea104901
QUOTE (Tiberiu61940 @ Sep 16 2009, 04:12 AM) *
Ce inseamna "pachet pentru fumatori"? Ca dai 1000 euro in plus ca sa iti dea si scrumiera?

S-ar justifica asa scumpa. Pt ca ar trebui sa fie destul de mare sa intre atata scrum. whistling.gif
simpson
QUOTE (Tiberiu61940 @ Sep 16 2009, 10:12 AM) *
Ce inseamna "pachet pentru fumatori"? Ca dai 1000 euro in plus ca sa iti dea si scrumiera?


inseamna ca iti iei foc direct de la masina thumbsup.gif

QUOTE (ozz86651 @ Sep 16 2009, 02:09 AM) *
Dupa ce scrie la comentarii, cica n-ar fi chair asa... adica masina nu venise pentru un simplu schimb de ulei si nu a fost luata ca sa se dea o tura, ci ca sa fie condusa de test. Eu n-as crede tot ce scrie in ziare si se da la tv in Romania.


Poate ca televiziunile nu au o credibilitate remarcabila...Dar nici service-urile auto. Adica de cate ori au fost prinsi mergand prin oras cu masinile bietilor oameni veniti sa-si schimbe uleiul. Si cu atat mai mult cu cat vorbim de un Audi R8 mecanicii nu s-au putut abtine sa il ia "la o tura". Sunt curios, au gasit laptopul de diagnoza pe undeva ? Vreun cablu ? Niste date pe care le adunase meseriasu inainte sa dea foc ?
Oare o fi venit proprietarul la service sa se planga de o problema ce apare doar la viteze de peste 200 km/h ? si nu se putea testa in service ?

In tot cazul, sper ca asigurarile sa il despagubeasca pe om ,iar apoi sa isi scoata banii de la service-ul respectiv.
Baby Blues
Am vazut ca parca incercau sa-l intervieveze pe sofer in acelassi stil protevist de care mentiona Rebel. Ii bagau microfonul in gura in timp ce se afla in masina politiei si tot insistau sa-l intrebe tot felul de prostii cu toate ca omul spusese de vreo trei ori ca nu e in masura sa dea pana la urma , una peste alta daca a facut-o a facut-o asa ca numai in pieleea lui n-as vrea sa fiu daca chiar a dat si el o tura fara acordul proprietarului.
yeotamara97
What is happening to me? certified financial planner tacoma wa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.