Help - Search - Members - Calendar
Full Version: INTERFETE DIAGNOZA, TUNING, PROGRAMATOARE, TESTERE & SOFTURI
Masini.ro Forum > Bazar > Dealeri - magazine auto
DORU
O oferta completa de interfete, testere, softuri, programatoare pt diagnoza si chiptuning auto, monomarca sau universale, va stau adum la dispozitie pe site-ul nostru www.chiptuning-diagnoza-auto.ro !

Oferim update-uri regulate si servisare pentru produsele pe care le comercializam.
Aceste produse vin cu instructiuni de folosire ce vin in sprijinul clientilor aflati la inceput de drum.

Pe langa aceste produse specializate pentru domeniul auto electronic, oferim si servicii de chiptuning si OBD tuning celor interesati de cresterea performantelor motorului, fara a depasi tolerantele specificate de producator.

Va stau la dispozitie, eu si partenerii mei, cu orice informatie sau solicitare. Datele de contact complete le gasiti pe site.
DORU
Au aparut noutati:

HEX USB CAN VAG-Com 908 = 450 ron

BMW INPA & DIS / GT1 USB = 1080 ron

DORU
O gama larga de softuri, interfete si programatoarea/ testere pt toate brandurile auto !
DORU
Lista preturi actualizata pe site-ul CHIPTUNING-DIAGNOZA-AUTO.RO pt toate interfetele, testerele si programatoarelor auto !
DORU
In perioada 20-27 ianuarie 2010 sunt de gasit pe ruta Oradea - Cluj - Turda - Tg Mures - Medias - Sibiu - Rm Valcea - Pitesti - Bucuresti si retur cu posibilitatea trecerii prin Campulung - Brasov - Sighisoara ca ruta alternativa.

Cei care sunt interesati de serviciile mele sunt invitati sa ma solicite telefonic la 0722-535.644 sau 0745-552.341 si ii voi ajuta cu placere. smile.gif
DORU
Lista preturi actualizata pe site-ul CHIPTUNING-DIAGNOZA-AUTO.RO pt toate interfetele, testerele si programatoarelor auto !
DORU
NOU !

Pe www.chiptuning-diagnoza-auto.ro am urcat lista noua de preturi pt interfete, programatoare, testere, etc. Preturile SUNT LA OFERTA CU ADEVARAT !
Se ofera factura celor ce o solicita.

Nu exista echipamente DEMO, toate sunt complet functionale si sunt testate !

Preturile sunt supuse unor fluctuatii in fct de cursul international al monedei Euro si/sau US Dollar.

Pt un pret final actualizat solicitati telefonic sau pe mail detalii, multumim pt intelegere !


P.S. Preturile pot fi usor mai mici, rareori mai mari wink.gif
DORU
Saptamana viitoare sunt pe drum cu treaba, trec si prin Capitala putin.
Cine doreste sa ma contacteze ma poate gasi pe tel mobile, multam.
DORU
Asteptam intrebarile sau solicitarile voastre, la comandarea a minim 2 produse se acorda un discount !
DORU
Pt ultimele noutati accesati www.chiptuning-diagnoza-auto.ro !

Preturile actualizate le puteti obtine telefonic pt unele din produsele din tabel.
DORU
In perioada 3-7 mai sunt in zona Pitesti / Bucuresti.

Cei care doriti sa apelati la serviciile mele (resoftare OBD, chiptuning, diagnoza VAG, HID-uri) ma puteti contacta telefonic la 0745-552.341 sau 0722-535.644.

Itinerariul este: Oradea - Huedin - Cluj - Turda - Iernut/Tg Mures - Medias - Sibiu - Rm Valcea - Pitesti - Bucuresti.
DORU
In perioada 24 aug - 3 sept sunt prin tara: ajung prin Bucuresti, Cluj, Sibiu, Medias, Rm Valcea, Pitesti, Galati, Braila, Pt Neamt, Bistrita.

Cei care doriti sa apelati la serviciile mele (resoftare OBD / chiptuning, diagnoza VAG si Dacia/Renault, HID-uri) ma puteti contacta telefonic din timp la 0745-552.341 sau 0722-535.644.

Itinerariul este: Oradea - Huedin - Cluj - Turda - Iernut/Tg Mures - Medias - Sibiu - Rm Valcea - Pitesti - Bucuresti - A2 - Slobozia - Braila - Galati - Tecuci - Pt.Neamt - Vatra Dornei - Bistrita - Dej - Cluj - Oradea in mare, daca nu apare nimic neprevazut.

Multumesc.
DORU
Preturi mai bune, interfete de calitate, garantie, service !

Asteptam solicitari !
DORU
Atasez lista de preturi actualizata !

Pt anumite comenzi exista discount-uri "flash" !

In perioada 3 - 7 nov. am ceva treaba prin tara: trec prin Cluj, Turda, Medias, Sibiu, Rm Valcea, Pitesti, cu popas si in Bucuresti.

Cei care doriti sa apelati la serviciile mele (resoftare OBD / chiptuning, diagnoza VAG si Dacia/Renault/Nissan, HID-uri) ma puteti contacta telefonic din timp la 0745-552.341 sau 0722-535.644, poate ne sincronizam timpul si programul.

Multumesc.


Click to view attachment
DORU
Oferta valabila !
DORU
In perioada 7 - 10 martie am ceva treaba prin tara: traseul este prin Cluj, Turda, Aiud, Alba-Iulia, Sebes, Sibiu, Rm Valcea, Pitesti, cu popas si in Bucuresti.

Cei care doriti sa apelati la serviciile mele ma puteti contacta telefonic la 0745-552.341 sau 0722-535.644, poate ne sincronizam timpul si programul.

Multumesc.
DORU
Exista mai multe variante pt interfetele test grup VW, acestea vin insotite de soft complet si garantie, vi le prezint succint:

1. Versiunea 908 in lb engleza = 265 lei (+ taxe transport curier)
2. Versiunea 10.6 in lb engleza = 300 lei (+ taxe transport curier) - ULTIMA VERSIUNE (nu discutam de 11.2 care e Beta)
3. Versiunea 908 in lb romana = 330 lei (+ taxe transport curier)
4. Versiunea 10.6 in lb engleza = 160 lei (+ taxe transport curier) - SOLUTIE DE BUGET, insa nu se ofera garantie sau sprijin tehnic !

Astept solicitari si intrebari. Exista interfete pt orice marca auto, dedicate sau universale.
Seri
Vinzi si Op-Com? Daca da, la ce pret?
DORU
Da, OP-COM versiunea 08/2010, firmware 3.9.

Pret 270 RON.
DORU
Si preturile interfetelor au mai scazut...astept intrebari clare daca pe cineva intereseaza ceva anume !
DORU
VAG Commander 1.4 K+CAN = 200 lei

VAG Commander 3.6 K+CAN = 300 lei
DORU
VCDS 10.6 = 282 lei (vers release)

VCDS 11.2 = 310 lei (vers beta)
DORU
Pt posesorii de Dacia / Renault / Nissan:

CAN CLIP (CAN-BUS)

Pret: 1700 RON

Permite diagnosticarea tuturor modulelor de pe orice model Dacia si Renault la un nivel profesional !
-suporta orice protocol de comunicare, inclusiv protocol CAN
-identificare automata VIN
-alimentare directa prin mufa OBD a masinii
-citirea codurilor de eroare si redarea lor explicativa in lb romana
-stergerea codurilor de eroare
-resetarea intervalului de service
-vizualizare parametrii live (aer,apa,turatie,debitmetru,injectoare,presiune turbo etc)
-testare actuatori
-testare sistem de injectie diesel si benzina
-testare ABS/ESP/AIRBAG si restul sistemelor
-functie SCAN Tool (OBD test)
-testare retea multiplex
-autoscan pentru orice modul de pe masina
-reprogramare module
-codare injectoare
-codare module
-adaptari clapete
-programare chei
-masuratori fizice/antipoluare
-multe functii avansate specifice testerelor de reprezentanta sunt disponibile in program
-posibilitate instalare pe orice calculator cu sistem operare XP
-meniu program in limba romana

Cerinte minime PC: laptop sau desktop cu 10 Gb spatiu liber, minim 512 MB RAM, minim Pentium III si OS Win XP.


DDT2000 (NU merge decat K-Line)

Pret = 250 RON

Specificatii:
- Mufa OBD2 integrata
- Interfata RS232 sau USB
- Limba ENGL/FRA

Functii:
- Diagnoza pe module Motor, Airbag, ABS,..
- Sterge codurile de eroare, regleaza clima
- SCRIE CODURILE DE INJECTOARE DELPHI

Modele functionale:
DACIA Solenza, Logan, etc.
Renault Megane, Clio, Twingo, Laguna, VelSatis, Safrane etc.
Nisan Almera, Micra.etc.
Doar modele pana in 2005.
DORU
Vers 10.6 in lb engleza = 160 lei (+transport/ramburs) > solutie de buget, fara suport tehnic sau garantie
Vers 11.11 in lb engleza = 285 lei (+transport/ramurs) > varianta finala si full

Daca se achita in avans, valoarea livrarii prin curier scade cu contravaloarea rambursului, deci cam 25-40% mai putin, in fct de valoare.


Pt cei interesati de softuri auto, iata oferta:

- AutoData 3.18 = gratuit (se platesc doar mediile de inscriere si transportul)
- AutoData 3.24 = 100 lei
- AutoData 3.38 = 250 lei (editie 2011)

Se poate oferi si varianta full Enciclopedia Ross-Tech, detalii pe privat.
DORU
Am actualizat complet lista de produse si preturi pt interfete si programe:

http://www.chiptuning-diagnoza-auto.ro/cat...e-si-interfete/

Unele preturi pot suferi modificari in-no-time, asadar solicitati info telefonic, pe mail sau aici, pt ca modificarea este doar in sensul reducerii pretului afisat !!
DORU
VALABIL !
DORU
De actualitate !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.