Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Inventatorul motorului fara combustibil cauta sponsori
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia
newsautocar
Pentru ca totul in lume se realizeaza cu bani, un targujian care sustine ca are solutia construirii unui motor fara combustibil cere ajutorul pentru punerea in practica a acestei inventii. Macaragiu de profesie, Ion Ratezanu, de 59 ani, vrea sa-si puna in aplicare opera, dar nu are sustinere materiala. A facut apel la presa ca prin acest mijloc de informare sa gaseasca sustinatori. Nu vreau sa dezvalui secretul acestei inventii, pentru ca in Romania se fura absolut orice, de aceea doresc sa fiu contact personal de catre oameni care cred in stiinta romanilor.

Contact:
ratezanuion@yahoo.com
T u d o r
Si totusi cred ca e nevoie de mai multe informatii pentru a te diferentia de gramada de tepuitori din tara asta.
G e o r g e
corect tudor.
cod
Si eu am inventat un motor fara combustibi, gravitic, care functioneaza pe principiul atractiei gravitationale exercitata prin gravitoni in cadrul unui plan cu unghi diferit de 90 grade fata de fluxul acestora.

Acum fug cu patentul.

P.S. adica merge la vale
SorynZ
QUOTE (cod @ Aug 13 2009, 07:16 PM) *
Si eu am inventat un motor fara combustibi, gravitic, care functioneaza pe principiul atractiei gravitationale exercitata prin gravitoni in cadrul unui plan cu unghi diferit de 90 grade fata de fluxul acestora.

Acum fug cu patentul.

P.S. adica merge la vale

fugi tare sa nu-ti fure romanii ideea teehee.gif
vali44
Interesant faptul ca a postat tocmai pe forumul Dacia .... 36182451.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.