Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Greierasi in bord la Outback
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
Ciprian86626
aveti asa ceva? intreb in speranta rolleyes.gif ca e o problema uzuala, si ca pot afla: fie nu se rezolva, fie are o cauza des intalnita. plec in concediu, o sa am autostrada destul de multa si deja ma gandesc cu groaza (sper sa fi fost totusi de la un cablu pe care l-am strans intre timp ca senzatie nu a fost sigur).
hdi
Eu nu am inca.
bogdaro
Desi nu am Outback, bordul este identic. Si recunosc ca mai aud cateodata cate ceva. Dar nu este o obisnuinta. Am observat ca incep sa se auda dupa cativa zeci de km prosti. Ma gandesc sa nu fie ceva zapada artificiala si prin bord. Ca la motor avem.
alias
QUOTE (Ciprian86626 @ Aug 11 2009, 09:35 PM) *
aveti asa ceva? intreb in speranta rolleyes.gif ca e o problema uzuala, si ca pot afla: fie nu se rezolva, fie are o cauza des intalnita. plec in concediu, o sa am autostrada destul de multa si deja ma gandesc cu groaza (sper sa fi fost totusi de la un cablu pe care l-am strans intre timp ca senzatie nu a fost sigur).


am MY04. Daca filtrul se schimba prin torpedo,( nu or fi atat de diferite totusi) verifica sa fie bine inchise carcasa filtrului, capacul si masca din lateral (cea care nu se vede cand usa din drepta este inchisa). A fost sursa de greierasi pentu o masina identica cu a mea.
Ciprian86626
am notat, ambele, merci!

atat? in rest e perfect? teehee.gif teehee.gif
alias
QUOTE (Ciprian86626 @ Aug 12 2009, 10:31 AM) *
am notat, ambele, merci!

atat? in rest e perfect? teehee.gif teehee.gif



normal ca e perfect! la ce te asteptai ? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.