Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Senzational ! Michael Jackson nu a murit!
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Turnul Babel
absolutep0wer
Conform unor surse demne de incredere,Michael Jackson nu ar fi murit..si isi pregateste revenirea in ceea ce s-a dorit a fi cea mai mare farsa a tuturor timpurilor.Acum nu se stie care va fi reactia fanilor sai,de bucurie sau de dezamagire pentru ca si-a inscenat moartea.Totul ar fi facut cu acordul celor apropiati!
HalbaSus
Da, sunt convins ca acum sta la o bere cu Elvis si 2pac... altii care n-au murit ci isi pregatesc revenirea smile.gif
Alex-F1
Ohoooo.....e veche stirea chiar si pt. mine, care nu-s amator de mondenitati.... confused.gif Si nu m-as mira sa fie adevarata, ca de la americani te poti astepta efectiv la orice! teehee.gif O mica ciudatenie: corpul neinsufletit din sicriu n-a fost filmat si dat publicitatii nici macar o secunda, ci a fost filmat doar sicriul cu capacul pus....oare de ce? ninja.gif Nu ca le-ar fi fost greu sa puna un manechin cu chipul lui MJ, dar nah, intreb si io....
22nst
Bazaconii, nu cred asa ceva.
solmar
e verosimila ipoteza. am citit de curiozitate dupa un gugalit cateva pagini pe tema asta:
- cica MJ avea o conditie fizica de invidiat, demonstrata la ultimele repetitii
- avea grija in exces de sanatatea lui, teoretic ar cadea fazele cu medicamentele
- avea nevoie de un come-back dupa perioada lunga de inactivitate iar pe criza asta rezultatele financiare ar fi fost nesatisfacatoare
- rudele s-au abtinut de la anumite comentarii, etc
- sunt vreo 15 intrebari fara raspuns destul de bine argumentate

acum ar fi cool sa apara MJ la viitorul concert Jackson 5 si sa faca un Thriller de exceptie in care sa nu stii daca e viu sau mort. pe de alta parte ar fi o revenire de exceptie daca nu s-a prapadit. iar fanii i-ar ierta excentricitatea asta. iar daca ar fi asa vor fi destui sa dea o tenta religioasa "invierii" lui.
Oana
daca nu invie la otv, nu a facut nimic...
mi-e greu sa cred ca ar fi acceptat cineva sa intre in jocul asta. ce minte diabolica ar face asta unor copii?
solmar
QUOTE (Oana @ Aug 11 2009, 11:55 PM) *
daca nu invie la otv, nu a facut nimic...
mi-e greu sa cred ca ar fi acceptat cineva sa intre in jocul asta. ce minte diabolica ar face asta unor copii?


zeul dollar suceste mintile oricui. e posibil...
pe de alta parte e un leit-motiv sa sustii cu "dovezi" ca o celebritate (fie si de rau augur) n-a murit de fapt. vezi cazurile clasice - elvis, hitler.
Legionaru'
CITAT(Oana @ Aug 11 2009, 11:55 PM) *
daca nu invie la otv, nu a facut nimic...


Cu Elodia de mana!
Otto73
QUOTE (HalbaSus @ Aug 11 2009, 03:02 PM) *
Da, sunt convins ca acum sta la o bere cu Elvis si 2pac

Am ras de am pocnit.
Si as adauga ca beau berea intr-un stripclub si se uita la Elodia
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.