Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fiat Multipla facelift
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
krysty




link
James Kilowatt
Nu mai e la fel de hidos, insa e mai banal.... parerea mea smile.gif
Gociu75
din fata mai arata a masina,l-au adus in linia de design Fiat, dar din spate tot urat cu spume este
Andrei Suzuki
Mi se pare mie sau fatza seama f mult cu cea de la Albea?Si intradevar spatele tot urat e.Ca si toata masina,dupa parerea mea
Gociu75
Din fata mi se pare copiat dupa Stilo, mai putin dupa Albea
V l a d
ramane acum sa va ganditi si la ce target are masina. Normal ca pentru voi e urata, dar pentru o femeie cu familie se schimba radical situatia. E spatioasa, are vizibilitate excelenta si e comoda. Deci incercati sa vedeti din punctul de vedere al celor carora le este adresat acest model.
Laurentiu_007
Mie mi se pare ca fata e copiata aproape total de la Idea.Design-ul mi se pare prea banal, insa e mult mai reusit ca la modelul precedent care semana cu un extraterestru.Se stie ceva de motoare?
rafaello5
Mie imi place la nebunie cum arata fata noua a fiatului multipla.Parera mea: o masina spatioasa cu o excelenta vizibilitate din pozitia soferului.Vorba lui vlad trebuie sa te iei in calcul si segmentul de piata pe care il vizeaza ca asa si excavatorul e urat dar e pentru sapat.
:cheers:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.