Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ma retrag
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Reynhard
Gata. Ma retrag de pe forumul asta si de pe lada club romania. Multumesc celor ce m-au ajutat cand am avut nevoie. Inca mai am masinile ( lada 1200, 2105 si 111 ). apreciez in continuare marca ca reprezentand o masina de traditie..robusta etc dar am decis sa pun capat acestei pasiuni. Pana la urma apartine de domeniului trecutului..imi voi aminti cu placere de ea dar acum masinile sunt altfel decat atunci etc si lumea e altfel. Vorbesc si pozitiv dar si de alte chestii. E ok sa apreciem o masina dar nu imi plac cei care le ridica in slavi...ai uneori impresia ca lada ar fi cea mai buna masina de pe pamant. Succes si km buni in continuare cu ale voastre laditze. Pa.
Horia49540
calitatea unei masini se apreciaza si sentimental, nu intotdeauna pragmatic

ca daca e sa o iei pragmatic, ar trebui sa ne luam toti doar masina "buna", adica Rolls Royce probabil laugh.gif
caci x e buna, dar mai slaba ca y, care la randul ei e mai slaba ca z si asa mai departe

pt unii Lada e super, pt altii e o tabla buna de nimic...conteaza insa care din cei doi e mai fericit - cel care iubeste sau cel care neaga dry.gif

ps - nu pomeni numele ciumat al celuilalt forum ca dai de belea tongue.gif laugh.gif
stasu
Pai cum asa te retragi cand inca mai ai masinile? sau crezi ca nu o sa mai ai probleme cu ele?
Apropos, noi nu ne laudam masinile doar asa in van, noi si demonstram lucrul asta tongue.gif
Nu stiu care ar fi motivul retragerii, dar e numai alegerea ta smile.gif succesi si tie mai departe, si cu laditele care le mai ai.
Numai bien!
T u d o r
Pacat ca oamenii cu echilibru aleg sa se retraga.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.