Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masini de jucarie Subaru
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
Zetics
Salutam iubitorii de Subaru si vin cu o problema/propunere.

Eu caut de ceva timp un Forester ca al meu, la scara, si intre timp am si gasit pe net asa ceva:



Problema este ca nu stiu de unde sa le cumpar, si dupa cautari indelungi am ajuns la aceasta pagina de ebay italian:

link

Avem un coleg aici care stie italiana, din pacate memoria imi joaca feste si nu mai stiu exact cine, hdi parca?
As vrea putin ajutor sa vad daca pot achizitiona modelul N° 70: Subaru Forester 2007. Din cate italiana inteleg eu, se pare ca se livreaza doar in Italia.

Cine poate sa ofere mai multe informatii?

Poate sunt si alti doritori astfel de masinute, fie Forester fie alt model de la Subaru.
Zetics
Nimeni? Macar sa-mi spuna cineva daca pot lua legatura cu cel care a scos la licitatie, sa vad daca accepta sa trimita in .ro!
hdi
Eu eram ala cu italiana.
"Le offerte per questa inserzione sono terminate" inseamna ca masinutele s-au terminat. Am incercat sa mai gasesc si alte marfuri pe care le vinde tipul asta si am constatat ca nu mai exista altele. Nu cred ca pot gasi datele lui de contact pt. ca la un moment dat imi cere sa ma loghez.
Iti stau la dispozitie cu orice traducere ai nevoie insa sistemul e-bay imi este complet strain si probabil ca si asta ma face sa pricep mai greu ce se intampla acolo.
Zetics
Multam mult pentru info!
Asa mi s-a parut si mie, ca nu ma sunt, dar am tot tras speranta ca poate ma insel confused.gif

Greu al naibii, mai cautam. I-am scris unui japonez dar n-am primit raspuns inca...
GLC120
Se gasesc greu, standardele de calitate sunt foarte ridicate pentru nici masinuta Subaru nu e ca orice BMW din benzinarie. rolleyes.gif

Iti promit ca ma uit si eu cand am ocazia si te tin la curent.
guerilla
da la dealerul tau Subaru nu ai gasit ?!
Zetics
Recunosc ca atunci cand am fost pe acolo nu mi-a dat prin cap sa-i intreb, dar nici n-am vazut expus nimic prin vitrinele alea, doar niste tricouri/sepci/brelocuri. Voi incerca next time, dar nu-mi fac nici un fel de sperante.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.