Help - Search - Members - Calendar
Full Version: dati si voi o parere...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
marius24704
eu momentan nu sunt in tara ,dar mar interesa cat imi iau baietii care se ocupa cu asa ceva sa-mi aduca masina asta?www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=5996556&id=doidrrdpyzq multam!
sofer
pai nu vad ce faci cu masina aia?o iei pentru piese de schimb?in cazul asta trebuie sa o dezmenbrezi.te va costa mult mai putin
marius24704
ba tu esti debil? de ce sa o dezmembrez?
marius24704
ce nu arata bine intreaga?
James Kilowatt
Arata bine, insa 99.9% nu are Euro3 si risti sa n-o poti inmatricula.
marius24704
eu nu prea stiu germana dar ce inseamna EURO-D3-KAT ?
grecu28769
Cred ca te risti cu adusul in tara. Trebuie sa conosti persoana care o aduce altfel o ia cu 140000 - 160000 si cand o iei in primire vezi ca are 90000. Lucru vazut in fata mea cum se manevreaza computatorul de bord. Asa ca ce conteaza cat costa, conteaza "cine" si cum o aduci.

oricum succes... dar una noua cu garantie cred ca este cea mai buna varianta

cata
Marius30562
Din cate stiu eu, D3 Kat <=> Euro 2.
Nu sunt absolut sigur, dar ... ai grija !
Mihai32876
Astra II ?? Stiam ca H este astra II..Este Astra-G. Nu stiu daca paraitul survine din manere, cert este faptul ca s-au schimbat chederele(fara nici un rezultat) iar explicatia a fost (grea de tot): caroseria se miscaaa....
Asta cu manerele nu o stiu..Please, spune o solutie sau ce parait iese din manere ca la asta nu s-a gandit nimeni..
Multumesc tuturor pentru sfaturi!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.