Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cumpar - ma intereseaza Fiat Doblo, variante
Masini.ro Forum > Bazar > Cumparari masini
lumierre
Ma intereseaza oferte de Fiat Doblo, preferabil din Cluj, anul de f. cca2000 - sau variante.
Multumesc.
cia
QUOTE (lumierre @ Jul 15 2009, 02:01 PM) *
Ma intereseaza oferte de Fiat Doblo, preferabil din Cluj, anul de f. cca2000 - sau variante.
Multumesc.

am un golf 4 din 2000 daca te intereseaza .Pretul este negociabil,daca te intereseaza ma contactezi la 0729481822 masina arata impecabil o sa te convingi daca doresti
Cipp
Amice, cand o sa cari cu Golful ala ce poate sa care un Doblo, sa ne anunti si pe noi, sa chemam OTV-ul!

Pentru domnul cu cinematografu': arunca un ochi pe forumul dedicat marcii Fiat si ai sa vezi acolo ce discutii sunt. Dupa parerea mea, un Doblo din 2000 poate sa insemne o investitie masiva in pese de schimb, pentru ca masina asta nu e ca altele - in speta Golf IV - sa care papuci! E o masina in general folosita de firme, cu motoare foarte reusite - JTD - insa imbatranite si cu rulaj foarte mare. Daca gasesti una de vanzare, casca bine ochio la kilometraj, fiindca la vremea aceea se dadeau foarte usor km inapoi, nu ca acum ar fi mai greu!

Per ansamblu, Doblo nu e o masina rea, insa imaginea proasta a serviciilor fiat in Romania o depuncteaza serios. Daca imi permiti un sfat, uita-te la o masina mai noua!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.