Help - Search - Members - Calendar
Full Version: odorizant cws pentru masina
Masini.ro Forum > Bazar > Talcioc
ppaarroollaa
odorizant cws miros guma turbo , miros frutto , identic cu cel din magazinul nike si adidas id mesenger v_a_n_a_t_o_r_u@yahoo.com
miros inconfundabil cu cel din comert 1 sticluta 85 ml
andrei5130
la ce pret este un flacon
NGZ
Ne spui cu cat il dai ?

ppaarroollaa
pretul este de 45 o singura bucata daca cumperi mai multe negociabil . saptamana viitoare dupa ce scap de lotul asta pe care il am acum voi cumpara mai ieftin si le voi da intre 35 si 40
NGZ
CITAT(ppaarroollaa @ Jul 8 2009, 12:54 PM) *
miros inconfundabil cu cel din comert 1 sticluta 85 ml



Auzi, ai vrut sa zici mirosul este inconfundabil sau incomparabil cu cel din comert ?
andrei5130
QUOTE (NGZ @ Jul 8 2009, 09:35 PM) *
QUOTE (ppaarroollaa @ Jul 8 2009, 12:54 PM) *
miros inconfundabil cu cel din comert 1 sticluta 85 ml



Auzi, ai vrut sa zici mirosul este inconfundabil sau incomparabil cu cel din comert ?

mirosul de guma turbo e inconfundabil si calitatea incomparabila cu celelalte produse....

guerilla
QUOTE (ppaarroollaa @ Jul 8 2009, 08:24 PM) *
pretul este de 45 o singura bucata daca cumperi mai multe negociabil . saptamana viitoare dupa ce scap de lotul asta pe care il am acum voi cumpara mai ieftin si le voi da intre 35 si 40


vreau si eu la 35 biggrin.gif ridic produsu saptamana viitoare tongue.gif
serios, vreau si eu.
andrei5130
Eu am luat deja. Miroae demential, indiferent cat de mult stai in miros tot se simte....
ppaarroollaa
salutare stoc nou de odorizante cws pretul este acum de 40 ron la cantitati de peste 5 bucati pretul este negociabil
nu uita cws miros guma turbo
ppaarroollaa
stoc nou de odorizante cws pretul este de 40 ron
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.