Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hlp pls!
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Multimedia & IT- Electronice
Lexy
Astept si eu o sugestie va rog..De fiecare data cand accesez hotmailul imi da acest mesaj si nu-mi pot accesa mailul.Am incercat sa vad ce s-a intamplat dar n-am reusit...poate stie careva dintre voi.
Asadar de la firewall nu este....
Setarile de la internet options sunt la fel ca la inceput....
Sp2 l-am pus si degeaba.....
Mi-am instalt si netscape-ul ultima versiune si la fel imi spune...
Client de mail nu vreaus a folosesc...

Ultima solutie...format, desi nu este o solutie..ma intereseaza daca stitzi de ce face asa si cum sa pot face sa intru pe hotmail....

Multumesc anticipat..sper ca nu-s singura patita de aici....


Microsoft® .NET Passport no longer supports the Web browser version you are using. Please upgrade to a current Web browser, such as Microsoft Internet Explorer version 4.0 or later, or Netscape Navigator version 4.08 or later.
thesys
Buna,

avand in vedere ca hotmail-ul e facut si tinut de microsoft, si cum toate produsele sub aceasta emblema sunt execrabile, e posibil ca cei prea maritii sa fi facut o ghidusie, si sa te oblige pe tine sa-mi mai faci din cand in cand un update de win.
Apropos, ce vers ai de IE si pe cati biti?
Lexy
IE6 6.00.2900
128 biti....


Teoreti versiune mai noua nu exista....dar mie tot nu-mi merge hotmailul:(
admin
Lexy, daca aveai win98 nu cred ca aveai probleme de genul asta.Parerea mea sincera este ca XP este un shit petict cu doua chestii la fel de proaste smile.gif..Incearca si cu opera..si daca nu merge da un format smile.gif...si nu mai folosi ultimile versiuni la toate kestiile..si..atat am avut de zis:)
admin
Tocmai am trimis mesajul ca mi s-a inchis fereastra si mi-a aparut mesaju asta:

Microsoft Internet Explorer has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

Bill vegheaza smile.gif
M i h a i
Icearca asa:

1. www.msn.com
2. Apasa butonul Sign in (e un buton pe sus pe acolo)
3. te loghezi scriind id-ul @hotmail.com (daca scrii doar id si dai tab nu apare automat @hotmail.com ca atunci cand te loghezi de pe www.hotmail.com)
4. It apare o pagina care are un partea de sus niste link-uri. Al 3-lea parca, de la stanga la dreapta este Hotmail. Dai click pe el si te trezesti direct in Inbox - if you're lucky girl smile.gif
5. gimme a call a thx me for the tip
Lexy
Deci eu decand apas butonul de sign in imi apare chestia asta, iar daca ma duc direct pe hotmail imi afiseaza aceeasi chestie.....


Mihai: o sa te sun ca sa-ti spun ca n-a functionat wink.gif
Lexy
Deci eu decand apas butonul de sign in imi apare chestia asta, iar daca ma duc direct pe hotmail imi afiseaza aceeasi chestie.....


Mihai: o sa te sun ca sa-ti spun ca n-a functionat wink.gif
Lexy
Deci eu decand apas butonul de sign in imi apare chestia asta, iar daca ma duc direct pe hotmail imi afiseaza aceeasi chestie.....


Mihai: o sa te sun ca sa-ti spun ca n-a functionat wink.gif
M i h a i
totusi nu ai precizat exact ce mesaj iti da. n-ar fi rau sa pui o poza (printscreen) cu eroarea.
HalbaSus
Incearca Mozilla Firefox sau Opera... ca fapt divers:

"2004 Iulie 07/05/04, Luni
Slate, revista online proprietate a companiei Microsoft, recomanda folosirea browser-ului Mozilla Firefox in dauna Internet Explorer."

Iar peste cateva saptamani:

"2004 Iulie 07/26/04, Luni
La putin timp dupa declaratia Slate conform careia aceasta recomanda Mozilla Firefox in dauna Internet Explorer, iata ca acum Microsoft scoate la vanzare aceasta publicatie on-line."
Lexy
Capture screen
f1anatic
Service Pack 2 ?

Si ce-ar fi sa folosesti ...Mozilla Firefox ca Internet Browser. Este CEL MAI BUN !
Sergiu31814
S-ar putea, sper sa nu dau cu bata in balta, de vina sa fie sp2-ul, mai exact pop-up block-erul adus de sp2. Incearca sa-l dezactivezi si vezi daca merge.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.