Help - Search - Members - Calendar
Full Version: radio ford mondeo
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
andradamaria
Ca de obicei, cred ca starnesc hohote de ras prin intrebarile pe care vi le adresez...asta e, nu m-am nascut nici soferita si nici mecanic auto. Multumesc celor care mi-au raspuns prompt la rugaminti. Mai am una acum: Fordul meu din 2000 are un radio-casetofon, al carui semnal l-am pierdut pt ca am scos bornele de la baterie.Stiu codul format din 4 cifre, dar in carte inaintea acelui cod mai este o litera:M, pe care nu prea stiu sa o formez. Am bagat eu acel cod doar din cifre, si am asteptat sa se scurga cele 30 de minute.....si nimic! Am incercat de 6 ori.....dar cred ca gresesc undeva. Ori litera acea se baga inaintea cifrelor?Dar cum, asta-i dilema! Oare ce trebuie sa-i mai fac? rolleyes.gif
Mariustom
Îmi cer scuze Maria, abia acum ți-am citit mesajul. smile.gif

Cred că faci o confuzie, acel număr precedat de M este ... seria aparatului, nu codul. whistling.gif

Scrie aici toată seria iar eu îți voi trimite pe mp codul. Asta dacă scrii până duminică, 12.07. Dacă nu, abia după 20.07 mai sunt ... disponibil.
Dar să nu mai încerci să introduci coduri greșite, pt a nu-ți bloca aparatul (asta dacă nu s-a întâmplat deja sad.gif)

Și nu-ți fă probleme, nimeni nu s-a născut învățat, și în ciuda sârguinței noastre tot "săraci" murim thumbsup.gif
budy65
Sa lasam vorba si sa trecem la fapte.
introdu seria casetofonului si se va genera seria automat.
bafta!

Vezi ca nu pot sa atasez executabilul dar trimite seria pe tel 0765240365 si trimit codul
Mariustom
Adică crezi că eu o păcăleam ?
Sau eu doar ... vorbesc ? Și tu ești cel pus pe fapte mari ???
Hmmmmm verymad.gif dry.gif
confused.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.