Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nu va luati Cielo nou
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Cristian25162
Pentru toti posesorii mai vechi de Cielo, nu va luati unul nou, calitatea a scazut cu 50%!!

Am facut prostia sa-mi iau un nou Cielo LPG acum 4 luni. Am fost cu el de 13 (treisprezece) ori in service pt ca are pierderi de putere si da rateuri. L-au vazut vreo 10 mecanici si am schimbat o valiza de piese si tot nu merge...

Teapa de 8600 de Eur...

PS: am avut Cielo din 96, merge si in ziua de azi (e inca in familie)

Cristian
Lord
total de acord cu ce zici

am un prieten are un cielo de 10 ani, din prima transa adusa la noi in tara made in coreea (cred) si inca merge smile.gif

astea noi sunt facute de romani deci sunt bullshituri

m-am urcat la SIAB intr-unul si mi-a venit rau smile.gif am zis ca-i dacie
pacat, mare pacat era o masina ok
Florin-meganu
Sunt facute parca la norma. Am un prieten care a luat-o de noua si are probleme cu directia. De GPL nu se plange, inca, il vad eu mai tarziu. Eu mi-am luat cu 8300 Euro un Megane I clasic de 1,9 dci batraior de aproape doi ani si este brici. Prietenul meu i-a schimbat servodirectia si asta dupa telefoane si drumuri la Craiova. Nasol !!! Am fost chiar eu cu el acolo, treaba este ca la intoarcere era multumit de directie dar...... incepe sa scartaie bordul la trepidatiile date de carosabil. Eu ii doresc sa nu aiba prea multe probleme cu el dar nu l-am vazut prea multumit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.