Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Club Matiz
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
daewoo_espero_turbo
Am observat ca Matiz-ul este o masina extraordinara din clasa ei ca raport pret-calitate-design-fiabilitate-intretinere.
De asemenea matizul a luat cam 12 premii internationale pentru design, consum, si altele...si in tari mari a luat premii precum U.K., Italia, etc.
Am inteles ca masina a intrat si in Guiness Book.

"The Matiz has won international acclaim - 'Most Beautiful Automobile' - Milan Show & 'Best Small Car' - UK Motor Show.

Guinness Book of Records - the most fuel-efficient car at 32.01 km to a litre of petrol.

The Matiz has won 12 awards, including nine international awards, the most ever to be won by any single car model. "
sursa: mymatiz.com

Ma gandeam sa facem un club, cel putin virtual, pentru aceasta masina superba!!!

Haideti, sa va vad, posesori de Daewoo Matiz...

P.S. Daca mai exista asa ceva, pe forumul asta, scz rolleyes.gif
sorintudosie
Sotia mea are un Matiz de care este foarte multumita si pe care o mai conduc si eu prin oras(gasesc tot timpu' un loc de parcare pe cand cu masina mea un Subaru Forester dau 2-3 ture). Noi ne inscriem un club.
daewoo_espero_turbo
Haideti si altii, ca e plina Romania de Matiz-uri.
Haideti repede, inscrieti-va, ca nu va costa nimic si o sa va foloseasca mai tarziu. O sa va faceti prieteni, sa va intalniti sa discutati despre masinile voastre, probleme tehnice, tuning, etc. Sa cream o familie a Matiz-ului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.