Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intrebarea saptamanii : ce masina iti poti lua la 10.000 euro?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
daewoo_espero_turbo
Am un tovaras care si-a luat carnetu' de o saptamana si tatal lui, avand ceva bani, vrea sa-i ia o masina care sa se incadreze in suma de 10.000 euro...noua sau second, nu conteaza.
Cerintele lui : - sedan cu 4 usi, sau hatchback cu 5 usi
-benzina ori diesel, nu conteaza
-cu ceva dotari, neaparat aer cond. si servo...

Vrea o masina pe care s-o tina ceva timp (nu se stie cand o s-o schimbe, daca o s-o schimbe)...si sa fie buna.
Daca mai aveti intrebari, scrieti aici, si va raspund...daca stiu, daca nu intreb tanarul sofer, si tot va raspund,,,asa ca, let's speak! drive.gif
pmhoria
Am vazut ca cei de la suzuki au ceva oferte bune. Pe la 11k-12k euro poti lua o masina ok.
Ma refer al SX4.
Nu stiu cum sta treaba cu reviziile.

http://www.suzuki-romania.ro/downloads/lis...turi-suzuki.pdf

La second nu ma bag ca e oricum loterie...
getodac
Noua - kia ceed
SH - G5
f1anatic
QUOTE (daewoo_espero_turbo @ Jun 18 2009, 06:36 AM) *
Am un tovaras care si-a luat carnetu' de o saptamana si tatal lui, avand ceva bani, vrea sa-i ia o masina care sa se incadreze in suma de 10.000 euro...noua sau second, nu conteaza.
Cerintele lui : - sedan cu 4 usi, sau hatchback cu 5 usi
-benzina ori diesel, nu conteaza
-cu ceva dotari, neaparat aer cond. si servo...

Vrea o masina pe care s-o tina ceva timp (nu se stie cand o s-o schimbe, daca o s-o schimbe)...si sa fie buna.
Daca mai aveti intrebari, scrieti aici, si va raspund...daca stiu, daca nu intreb tanarul sofer, si tot va raspund,,,asa ca, let's speak! drive.gif



Te rog sa cauti. Raspunsurile se gasesc pt ca sint multe mesaje la fel.
Pina cind deschizi si un mesaj intrebind ce masina de 100,000 de euro poti cumpara, acesta aici se inchide (ai mai deschis unul pt masini de 1000 de Euro, asta de 10,000 de euro pe care il inchid acum...si pe care il redeschid numai dupa ce creezi si topicul dedicat masinii de 100,000 de euro care va fi adcevat intitulat: masina aspirator de fuste; mers la biserica si seara pe bulevard si club)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.