Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cedez leasing sau vand
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari masini
tibotib
CITROEN C5,AN 11/2007,2.0 HDI,138 CP!
KM . 12.800!! EURO 4, Filtru particule! GARANTIE !!
DOTARI ...
-Cutie 6+1 manuala, -climatronic dual-zone,10 airbaguri,- ESP,ABS, ASR, SRS,
-computer de bord,pilot automat,limitator viteza, - senzori ploaie,lumini si parcare,
-ornamente interior carbon,-jante AL model deosebit,-radio-CD cu MP3 si 8 difuzoare,
-suspensie Hidractiv 3, paravanturi fata,-carte service cu reviziile efectuate la zi la reprezentanta, unic proprietar, ETC!!
Cedez leasing sau vând ,mai sunt 41 rate a 245 euro(ratã,dobândã, TVA ºi valoare reziduala incluse).Casco de 72 euro/luna.
!Solicit 6.500 E ºi preluare leasing sau vând la 16.500 Euro!!
Relaþii la tel. 0740.273256 sau 0766.674994,sau email gasler.tiberiu@yahoo.com
Accept diferite schimburi,de preferinta cu masini mici,de oras( pentru sotie).
Click to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachment
tibotib
Preturi noi dictate de criza!!!
Pret cedare leasing - 5.800 euro!!
Pret cumparare - 15.800 euro!
Totul pentru o masina care este in garantie producator pana in luna 11/2009!!!!
mike.omega
De ce kilometrajul are un zero in fata?
tibotib
De ce kilometrajul are un zero in fata?

Banuiesc ca,fiind digital,afiseaza toate cifrele,inclusiv cea a sutelor de mii.
Iar daca e zero,inseamna ca ai citit bine...masina are doar ce scrie pe afisaj,cu mentiunea ca de la data fotografiei,am ajuns la 12.975 Km.astazi. Cam putini,nu? Oricum,masina este in garantie,iar doritorii pot verifica orice nelamurire la orice service autorizat de pe teritoriul Romaniei si nu numai...
G e o r g e
bafta la vanzare ...

si ca o nota : nu voi intelege niciodata pe cei care cumpara diesel si fac sub 10 000 km / an .
Legionaru'
Si la mine e la fel afisajul km dar nu am "0" in fata cel 60.254 km.

CITAT(G e o r g e @ Jul 3 2009, 01:15 PM) *
si ca o nota : nu voi intelege niciodata pe cei care cumpara diesel si fac sub 10 000 km / an .



Pentru cuplu domne', ce naiba, nu stii? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
klm
"Am scos 7% ieri, oule!"
tibotib
Am parcurs cu masina sub 10.000 Km. pe an deoarece sunt nevoit sa folosesc masina de serviciu mai tot timpul.
Revin cu modificari majore>
Pret de vanzare 13.000 euro!!!
Masina are astazi 16.180 Km. la bord,mai are garantie producator pana la data de 24.11.2009,in continuare impecabila din toate punctele de vedere!!!
Varianta cu cedarea contractului de leasing nu mai este valabila!!!
Accept si schimburi cu 8.500 euro cash si masina pana la echivalentul sumei de vanzare!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.