Help - Search - Members - Calendar
Full Version: "puiu, iarta-ma"
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Turnul Babel
mike.omega
Povestea e asa: in bucuresti, langa fostul magazin Junior (intersectia Bd. Unirii cu Bd. Mircea Voda) a aparut acest banner. ce reprezinta? habar nu am. dar ar fi tare interesant de stiut... credeti ca este o campanie de teasing sau o declaratie pe bune. la cat de sec e, pe mine ma duce cu gandul ca cineva a comis-o rau de tot si asa vrea sa arate cat de rau ii pare. poate un barbat, poate o femeie... dar ce credeti ca a facut? eu cred ca una i-a furat ML-ul prietenului, ce era plecat la "bere" cu niste prieteni, si l-a parcat intr-un stalp, ca sa se razbune. cand colo, el ii pregatea o petrecere surpriza, in timpul careia intentiona sa o ceara de nevasta...

By Oana
guerilla
poate pui si poza 36182451.gif
si da, in spirit otv-ist sa afle toata lumea cine a facut-o de oaie.
la fel, sa ne bagam si in viata alora de au pus pe toti stalpii de pe dimitrov " iarta-ma", acum vreo luna 36182451.gif sa stie lumea de ce, cine, cum, etc, ca altfel nu putem dormi noaptea
mike.omega
Mda, good point, trebuie si poza banned.gif teehee.gif
Cipp
Eu cred ca iubita lui Puiu este ... Alexandru ?!? Spun asta pentru ca nu vad virgula dintre PUIU, IARTA-MA!!! Virgula cred ca e intre picioarele purtatorului wink.gif)
Oana
guerilla, nu ne bagam in viata nimanui, ca oricum nu stim ce au facut... din pacate smile.gif ideea era ce credeti ca ar trebui sa faca cineva ca sa ajunga sa apeleze la astfel de metode ca sa-si ceara scuze?
guerilla
QUOTE (Oana @ Jun 11 2009, 11:44 PM) *
ideea era ce credeti ca ar trebui sa faca cineva ca sa ajunga sa apeleze la astfel de metode ca sa-si ceara scuze?

sa aiba suficienti bani incat sa inchiereze 4 bannere 36182451.gif 36182451.gif
20krpm
asta e twitter in varianta romaneasca?...
ozz86651
Nu te bagi in viata lui, se baga ei in viata ta.
Eu nu cred ca e pe bune. Pai cum dovedesti ca ai fost tu ala care a pus bannerul? Oricine trece pe acolo si e certat cu gagica zice ca e al lui.
Dar daca e pe bune, sigur e barbat.
pmhoria
Puiu Popoviciu ??? whistling.gif
A K U
QUOTE (pmhoria @ Jun 12 2009, 02:55 AM) *
Puiu Popoviciu ??? whistling.gif


Da, de la Base pentru prietenul Puiu, ca a "scapat" scandalul in presa si acum bea cafelute pe la DNA. Un inconvenient minor, oricum, pentru cel mai bazat om de afaceri din Romanica...
Oana
mike, nu se poate vota declaratie de la un barbat. eu, cel putin, nu pot...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.