Help - Search - Members - Calendar
Full Version: help..chiar nu stiu ce masina sa mi iau
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Pages: 1, 2, 3
ozz86651
QUOTE
Montoya si conduc masini cu cel putin 200 cp la 20 ani,


N-are domle treaba. 200CP nu sint diferiti de 50CP. Daca te crezi montoya mori si la 50CP, daca ai un minim in devla poti sa incepi si pe 300CP. Sint unele masini mai greu de condus, dar nu astea care sint subiectul topicului. O masina de 300CP e fix la fel de sigura ca una de 50. Poate chair mai sigura.
HalbaSus
Si eu zic ca o masina de 300 cp moderna e mai sigura decat una de 50... Are frane mai bune, cauciucuri mai mai late si mai bune, tinuta de drum mai buna, airbaguri mai multe, etc... Oare e mai bine sa ai o dacie pe carburatie, cu frane pe tambur (uneori functionale), "slickuri" montana, etc ?
aylin20
QUOTE (Diesel @ Jun 15 2009, 06:55 PM) *
laugh.gif merci, acum ca ma gandesc... ar fi niste chestii bune pentru o intalnire

Dar mult mai interesant ar fi ca Admin sa inmaneze personal premiul domnisoarei Aylin biggrin.gif

multumesc,chiar nu am nevoie de premiu,dar sa mi spuneti cu cine sa ma vad ca sa l pot ridica. pt ca nu nu stiu mai nimic legat de chestia asta. ah,si sa faceti si poze. iar cand o sa iau masina,va mai trimit cateva poze .
HalbaSus
masini.ro premiaza in fiecare saptamana utilizatorul care a adunat cele mai multe raspunsuri pe topicul initiat de el... premiul este un tricou si o sapca...

Premiul iti va fi inmanat de admin, sunt sigur ca vei primi (sau poate ai primit deja) un mesaj privat de la el pentru a stabili detaliile.

P.S: asteptam cu nerabdare poze

P.S.2: totusi la ce masina ai ramas ?
FAR EASTERN
aylin, sa stii ca "digul" dintre Braila si Galati e foarte bun de testat masina... si poate te vezi si cu protector klm... wink.gif
admin
QUOTE (aylin20 @ Jun 16 2009, 05:51 PM) *
QUOTE (Diesel @ Jun 15 2009, 06:55 PM) *
laugh.gif merci, acum ca ma gandesc... ar fi niste chestii bune pentru o intalnire

Dar mult mai interesant ar fi ca Admin sa inmaneze personal premiul domnisoarei Aylin biggrin.gif

multumesc,chiar nu am nevoie de premiu,dar sa mi spuneti cu cine sa ma vad ca sa l pot ridica. pt ca nu nu stiu mai nimic legat de chestia asta. ah,si sa faceti si poze. iar cand o sa iau masina,va mai trimit cateva poze .




Vezi ca ti-am trimis si mail si MP si inca n-ai raspuns:)
klm
Sa ii trimit si eu? poate mie imi raspunde biggrin.gif!
A K U
Nu ne lasati in ceata. Si-a primit premiul sau nu?
S O R I N
Am impresia ca tot topicul este la misto.... Este bine totusi ca ne mai amuzam si noi din cand in cand.... smile.gif

Cel putin eu am ras de la inceput pana acum... smile.gif

V_I_C_T_O_R
@ SORIN
Buey, fii serios, cum sa fie la misto?!??! Aylin chiar exista si pun pariu ca se plimba chiar acum pe bulevardele din Bucuresti cu noua ei masina... 36182451.gif 36182451.gif

Si esti si prost crescut sa ii iei la misto topicul unui membru asa de apreciat pe forum tongue.gif

P.S. Pun pariu ca nu a venit sa ridice premiul... laugh.gif
Alex-F1
Radeti voi, radeti, dar nu e rasul vostru biggrin.gif .....ca poate vine nenea Admin si tranteste aici o poza facuta cu dom'shoara, la inmanarea premiului, de-o sa le pice falca la multi de p-acilea..... ohmy.gif Si chiar nu-i exclus, chiar daca Aylin e un baiat, daca e baiat destept, ar trimite o gagica misto rau sa ridice premiul, numa asa sa se oftice lumea!!!! laugh.gif Io cel putin asa as face, ca sa fie show-ul asigurat in continuare.....nu? teehee.gif Mai asteptam..... rolleyes.gif
DeeLiTe
ma duare capu la cate s-au vb aici ...... parerea mea si neschimbabila nici peste 1.000 de ani .... daca as avea bani
un AUDI mi-as lua ....
stapanul inelelor .. on top wink.gif
T u d o r
WOW... Frodo, is that you?! woot.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.