Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalniri in trafic
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
T u d o r
M-am gandit la acest topic fiind influentat de unul asemanator de pe un forum monomarca, topic care acolo se bucura de succes. smile.gif

Si as vrea sa fiu primul care are o intalnire de gradul 3 de raportat. Azi, daca nu ma insel, m-am intersectat cu Pista undeva la cativa km de Rm. Valcea, el venind dinstre Pitesti.

Pista, daca tu ai fost te rog confirma. Era un OBK argintiu, cred ca avea nr de leasing. N-am apucat sa dau flash pentru ca a fost foarte rapid, in dreptul unor lucrari la carosabil si eram atent in ce crevasa urma sa cada masina mea. smile.gif
V_I_C_T_O_R
Nu cred ca era Pista. El are numere definitive de Harghita, ceva cu RBK daca nu ma insel.
T u d o r
N-oi fi vazut eu bine numerele. Totusi semana foarte bine cu Pista. smile.gif
pista
Am vazut si eu un topic asemenator pe un forum monomarca. Acolo era chiar pe modele !

Tudor sunt un pic dezamagit. Ai avut impresia ca sunt eu (sau cineva de la Voltaj teehee.gif ) si nu m-ai sunat ? rolleyes.gif
Da, scuze, tu nu ai numarul meu. Eu in schimb am numarul tau care incepe cu 0766. wink.gif

Nu, nu am fost eu. Am OBK un fel de argintiu putin mai inchis, urban grey. Victor a retinut bine, e cu numar de HR.

Daca tot e vorba de intalniri: pe 29 mai m-am intalnit in bucuresti cu un subarist, membru forum. thumbsup.gif Eu eram cu tractorasul. laugh.gif
Am si schimbat masinile pentru un test drive.
In acelasi zi au mai fost planificate alte doua intalniri, dar nu s-au materializat si s-au transformat in convorbiri telefonice.
T u d o r
Pai n-ar fi rau ca pe calea undelor sau a mp-ului sa ma pui si pe mine in posesia numarului tau, sa te pot verifica in trafic. laugh.gif Chiar la tipul de la Voltaj ma gandisem si eu. biggrin.gif Pe bune ca semana ala din OBK perfect cu tine. Oi avea un frate geaman. teehee.gif
9er
A propos de WCR, ca tot venise vorba pe topicul de numere, cine e cu "panzerul" marca Nissan si numarul de concurs 19, parcat la Piata Alba-Iulia?
T u d o r
Azi pe la ora 2 (cred) m-am intersectat cu Flavius Adrian pe drumul dintre Olanesti si Rm. Valcea. Eram cu masina de serviciu, cam prin dreptul lucrarilor care se fac la intrarea in Rm. Valcea. Salut. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.