Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noul Toledo 2005.
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
Istvan-Peter
Eu o consider superbă, și atașez și o poză. ce părere aveți?
Doru25169
Din spate seamana cu un Megane 2 frumos stilizat datorita lunetei, iar din lateral cu Altea (la inceput imi placea conceptul da dupa atata reclama imi provoaca repulsie).
E f interesant modelul. Ai idee cand va intra pe piata?
Istvan-Peter
Din cate am citit, in primavara anului 2005. Seamana mult cu Altea, pentru ca este de fapt aceeasi masina prelungita, dotata cu un portbagaj mare. La capitolul dotari scria ca chiar varianta standard va avea printre altele comanda bluetooth incorporata pentru telefon mobil. Practic iti asigura comenzile telefonului tau, fara ca sa-l mai scoti din buzunar.

Si scuze pentru inarziere.
Istvan-Peter
Din cate am citit, in primavara anului 2005. Seamana mult cu Altea, pentru ca este de fapt aceeasi masina prelungita, dotata cu un portbagaj mare. La capitolul dotari scria ca chiar varianta standard va avea printre altele comanda bluetooth incorporata pentru telefon mobil. Practic iti asigura comenzile telefonului tau, fara ca sa-l mai scoti din buzunar.

Si scuze pentru inarziere.
ionut32111
Noul Toledo 2005 seamana mult cu Altea,o masina superba,acum depinde cu ce pret va intra pe piata si cu ce dotari(cred ca din moment ce are bluetooth ca dotare standard mai departe se intelege....)
Mihai 36955
Ati aflate ceva noutati despr masina?
Cum se prezinta, cum se conduce?
Marius94236
Salut!

Vreau sa sa aflu si eu mai multe despre noul Toledo .... pareri , opinii, avantaje , dezavantaje ... ma poate ajuta cineva?
Mihai 36955
salut
ce intrebari ai? sunt posesor, poate iti pot raspunde la unele intrebari
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.