Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce zicieti merita bani ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
wharro4u
Ce ziceti man merita bani cu tot cu taxa dac ao cumpar ?
guerilla
in mod cert, tinand cont ca daca te saturi de ea o dai in programul rabla cu mai mult decat ai cumparat-o. acum insa depinde daca e functionala smile.gif
laurentiu
Chiar crezi ca are 250 000 de km?
Parerea mea:nu
GabiA
Reclama la site? biggrin.gif
mike.omega
Lasa-ne si pe noi sa ne mai distram tongue.gif
Daca o sa dispara topicul asta, sa nu va speriati smile.gif
22nst
O masina ca asta este buna pentru circuit... ieftina, pun 2-3 bani sa se amortizeze investitia apoi o lasi la un centru de colectare fier vechi si gata smile.gif
Diesel
Dupa vreo 2-3 click-uri am realizat ca masinile de pe site-ul asta nu sunt in Romania. Se baga cineva sa calculeze taxa de prima inmatriculare?
HalbaSus
QUOTE
O masina ca asta este buna pentru circuit... ieftina, pun 2-3 bani sa se amortizeze investitia apoi o lasi la un centru de colectare fier vechi si gata smile.gif


Eu m-am gandit la treaba asta acum ceva vreme, sa fac traseul: germania (cumparat masina ieftina cu tractiune spate (bmw ursulet sau ceva similar)) -> euroring (mers cu ea la limita pana cade ceva) -> dus la fier vechi. Ideea in sine nu e rea dar prezinta mai multe carente (riscul sa pice masina inainte de intrarea pe circuit, riscul sa provoc un accident din cauza masinii, transport pana in germania si inapoi, costuri... etc..)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.