Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cine pe care a vazut in trafic...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
andrei5130
Dupa ce ma tot vazut mai mute Subaru prin Bucuresti am zis sa le pozez, sa le postez si voi sa le recunpoasteti ....

Mesaj editat de admin. uploadeaza pozele cu numerele de inmatriculare mascate si le punem noi in acest mesaj.
bakero
thumbsup.gif
nici eu nu le observam pana mi-am luat.un primele zile ziceam ca-s cateva.dupa....wow!mama cate sunt... woot.gif
si totusi...nu-i nici unul ca al meu... biggrin.gif
glumesc...sa nu zica cineva ceva ca le faci poze...
andrei5130
sunt convins ca daca nu sunt pe forum nu ai cum sa zica nimic iar daca sunt pe forum au sa isi recunoasca masina whistling.gif si au sa se bucure (sa zicem), cei din trafic se cam uita zdramb da le trece cand imi vad masina teehee.gif teehee.gif teehee.gif
andrei5130
rog pe cineva de la ADMIN sa stearfa postul acum am vazut ca am lasat numerele de la masini trebuia sa le sterg, imi cer scuze celor care si-au vazut nmasina postata cu tot cu numar....
T u d o r
Pai pune-le din nou cu nr. sterse si apoi modificam. Sa nu pierdem postul ca toate reply-urile vor parea ca sunt facute la betie. biggrin.gif
Zetics
Doresc sa-i aduc la cunostinta doamnei cu Forester negru B-xx-WSB (modelul precedent) care apare dimineata pe langa scoala 59 ca ii apreciez foarte mult masina, are un motor incredibil de silentios. Desi am acelasi motor, sunt invidios...
barboso
Cred ca l-am vazut pe George, oricum, era un STi negru mat, woot.gif imi venea sa ma duc dupa el...
G e o r g e
nu eram eu ... masina e acasa cumintica.
barboso
In orice caz, masina era ceva deosebit, imi imaginez ca si a ta e la fel...


Trebuie sa jefuiesc o banca, nu se mai poate... laugh.gif
andrei5130
QUOTE (barboso @ Oct 13 2009, 12:39 PM) *
In orice caz, masina era ceva deosebit, imi imaginez ca si a ta e la fel...


Trebuie sa jefuiesc o banca, nu se mai poate... laugh.gif


sa imi spui cand vrei ca ma bag si eu, ne aparat imi trebuie o bestie ca a lui George ca altfel distrug OBK-ul 36182451.gif
barboso
Sa vorbim cu el, poate ne da o pedala de ajutor... laugh.gif
andrei5130
promit ca stau in spate si daca nu e bancheta smile.gif
bogcot76
He he, azi la unul din semafoare in drum spre casa ce sa vezi - Subaru Land: In spatele meu un Forester nou Diesel, in fata un Legacy model mai vechi (pana in 2003 cred), iar in dreapta cireasa de pe tort - un Forester modelul anterior 2,5 XT auriu metalizat cu un mosulet la vreo 65 ani la volan cu ochelari funduri de sifoane pe ochi. A tasnit elegant de langa noi si s-a tot dus.......... He he te inteleg Bakero.
bakero
Ba!S-a umplut Constanta de diesel-uri....Am vazut de Forester-uri si la outback-uri BD de am capiat.Ba da nu mai cumpara nimeni STi?...
Zetics
Faceti o cheta si-mi iau eu. Si ma mut in Constanta (oricum am crescut acolo). Deal? ninja.gif
bogcot76
QUOTE (bakero @ Nov 27 2009, 08:45 PM) *
Ba!S-a umplut Constanta de diesel-uri....Am vazut de Forester-uri si la outback-uri BD de am capiat.Ba da nu mai cumpara nimeni STi?...


Lumea buna isi ia BMWEU M thumbsup.gif
bakero
QUOTE (bogcot76 @ Nov 28 2009, 11:02 AM) *
QUOTE (bakero @ Nov 27 2009, 08:45 PM) *
Ba!S-a umplut Constanta de diesel-uri....Am vazut de Forester-uri si la outback-uri BD de am capiat.Ba da nu mai cumpara nimeni STi?...


Lumea buna isi ia BMWEU M thumbsup.gif


O da....nu mai noi de 94!d-alea cu numere de TX si CA a se citi-TEXAS si CALIFORNIA...ma intelegeti whistling.gif
Marius30562
S-au inmultit stelutele pe drumurile patriei !

Am fost dimineata pana la aeroport (Sibiu).
La ieseirea din aeroport, pe DN1, mai sa ma ?pup? cu o Impreza, model nou, benzinara non-turbo.
Gri, nr. de Bucuresti.

1500 m mai incolo, la intrarea in Sibiu, pe sens opus - un OBD, gri deschis / alb murdar. N-am vazut numarul.

Saptamana trecuta, in parcarea de la Carrefour - un Impreza WRX, negru (modelul precedent - dar parca avea farurile diferite de cele ale bestiei lui George).


In drumurile de Bucuresti, pe Valea Oltului cel putin, Subaru este o prezenta cotidiana (d-alea ?adevarate? majoritatea, nu d-astea noi).

PS: BAKERO - vezi ca a mai crescut nr. Subaru din Constanta.
E un tip - pe alt forum - ce si-a luat de vre-o doua saptamani un Impreza alb - ce-i drept e o blasfemie de BD !
Arata bine pe alb masinuta !
bakero
@marius
cine e bre?pe ce forum?
Marius30562
MIXULETZ - Jurnal de Bord Impreza 2.0 D

PS: Sper ca nu contravine regulilor !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.