Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Si frumoasa si devreme acasa
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
PAUL26778
Ce pot cumpara cu max.7000 Euro?
Sa fie si fiabila si cu consum mic,dar si moderna si relativ puternica?
Caragheorghiev30752
Un 206 de la Peugot
M i h a i
Fiat Punto II 1.2 16V
James Kilowatt
Noua? Habar n-am
SH? Punto 2 JTD, 2002, sub 50.000km si cu toate optiunile, eventual in garantie inca.
Emanoel-Adrian
Un S/H de la VW, eu abia l-am cumparat si sunt incantat.VW Passat intermediar, diesel, eu am luat benzina 2.0, obligatoriu cu A/C.
Este spatioasa,confortabila,cu destule optiuni incat sa merite banii.
Totul este sa ai rabdare si sa o cauti cu atentie,de preferat cu un singur proprietar.Succes !!. :cheers:
PAUL26778
Multumesc celor ce mi-au raspuns, marturisesc ca nu ma asteptam la atata promptitudine, seriozitate si -de ce sa n-o spun- solicitudine, mai ales ca am vazut pe alte forumuri tot felul de tzutzeri, care de care mai expert si mai mistocar. Ii vedeti de altfel pe sosele.
Multumirideci, lui
-CARAGHIORGHIEV-M-am gandit si eu, la un Peugeot Diesel, poate 306, dar cred ca nu ma tin bretelele nici pt. SH. In plus, e cam gargarita, iar eu am aproape 1,90.
-MR Fiatul e o masina pentru care am un deosebit respect (fratele meu a avut un 850 din preistorie, de cand a aparut, dar am avut ocazia sa conduc si modele noi), dar revin, e cam mica. Oricum, ma interesez de modelul sugerat de tine.
-EMANOEL-ADRIAN : M-ai atins unde ma doare mai tare. VW-ul este marele meu favorit. Am crescut intre masini (tatal meu a fost pana in ´62 patron auto), pe de alta parte, un nepot care traieste de multi ani in Germania imi spune ca masinile nemtesti nu mai sunt ce au fost. Bora arata super, sora lui, Skoda e la fel dar mult mai ieftina, in schimb ma gandesc la Peugeot care consuma 6% motorina.
-In sfarsit,MOD. MIHAI care conduce un BMW. Iti doresc in continuare un venit bun, caci BMW-ul desi e o masina de tot respectul, consuma. Felicitari pentru modul cum "conduci" situl si bine ca mi-ai spus novice, fiindca, printre multe altele nu stiu ce inseamna A/C.
M i h a i
QUOTE(PAUL26778)
-In sfarsit,MOD. MIHAI care conduce un BMW. Iti doresc in continuare un venit bun, caci BMW-ul desi e o masina de tot respectul, consuma. Felicitari pentru modul cum "conduci" situl si bine ca mi-ai spus novice, fiindca, printre multe altele nu stiu ce inseamna A/C.


Hei! ai intzeles gresit cateva lucruri. Primul ar fi ca nu conduc BMW ci doar sunt fan al marcii. Conduc doar un Punto II. d-aia l-am si recomandat. In al doilea rand nu conduc eu site-ul. Sunt doar unul dintre moderatori. Cand vezi scris "administrator" sub numele cuiva sa stii ca acela e mare si tare pe-aici smile.gif . Oricum bine ai venit pe la noi smile.gif
sandman
Eu mi-am luat un 405 si sunt super incantat de el. Desi e pe benzina consuma super putin. Eu ti-as recomanda un 306(il iei pe la 5000). Are si multe optionale, si nu e asa mica cum crezi. Urca-te in el si pe urma vorbim.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.