Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Smart
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
therealmasK
Salut. Am si eu o problema cu smartul meu la care numa nu ii da de cap nici un mester X(....Volanul imi merge foarte greu, in sensul ca se tot blocheaza ( se blocheaza intr-un punct spre ex. si apoi merge foarte greu de acolo)...Am schimbat caseta de directie si tot asa face, am schimbat toate cele 4 rotule si a mers bine masina 140 Km si acum a inceput sa aiba aceleasi simptome. A fost desfacut tot bordul si nu s-a gasit nimic la volan ( axul care duce spre caseta de directie)...Ce doamne fereste mai este la directie care sa poata explica simptomele astea? ca deja disper X(X(X(. Multumesc anticipat!
daewoo_espero_turbo
Pompa de servo sa fie? ( in cazul in care are) ... ceva prea nasol nu are cum sa fie, doar ca mecanicii care si-au bagat nasul pe la ea, nu prea stiu cu ce se mananca.
Mergi la un service calumea...
therealmasK
QUOTE (daewoo_espero_turbo @ Sep 25 2009, 12:51 AM) *
Pompa de servo sa fie? ( in cazul in care are) ... ceva prea nasol nu are cum sa fie, doar ca mecanicii care si-au bagat nasul pe la ea, nu prea stiu cu ce se mananca.
Mergi la un service calumea...



Era coloana de directie...axul acela...nu am servo pe el...10 milioane cu tot cu tva si s-a rezolvat smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.