Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Merge cineva la Hungaroring ?
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1
marius68582
Impreuna cu cativa colegi alfisti ne-am hotarat sa mergem la Marele premiu al Ungariei de anul acesta,pe 28 Iulie.
Am rezervat deja pensiunea,biletele urmand sa le cumparam la fata locului.
Mai sunt doritori ?


P.S.-dupa ultimele zvonuri,s-ar putea ca aceasta sa fie printre ultimele sanse pentru noi de a-i mai vedea pe cei de la Ferrari alergand in F1. whistling.gif
RUE
join!
Oana
daca mergeti pe 28 iulie, o sa fiti aia care sting lumina pe circuit biggrin.gif cursa e pe 26...
si pe noi ne bate un gand sa mergem, insa momentan nu e nimic sigur. oricum, daca vom ajunge vrem bilete de 110 euro, la general admission... de unde a stat alex anul trecut se vede chiar bine.
marius68582
Da Oana,asa e. thumbsup.gif
Eram cheaun pesemne cand am scris,in orice caz n-as fi ajuns acolo pe 28 daca nu mi-ai fi spus.

Biletele se pare ca vor incepe anul acesta de la 130 de euro,la liber,pe gazon.Avem baieti care au mai fost si in anii trecuti,sunt zone chiar faine.Am rezervat deja pensiune in Budapesta,vom sta acolo si sambata si duminica seara.
Oana
pe site-ul oficial al circuitului biletele pe iarba sunt 110 euro, asa cum am scris mai sus... cat va costa cazarea?
marius68582
45 tripla.
AZAZEL
cum se vand biletele din punct de vedere al zilelor dintr-un weekend de f1?
as vrea sa-mi iau dor pt ziua de sambata si duminica pt la anul in turcia (daca va mai fi raikkonen in f1).
la anul as vrea sa merg in turcia la mare si, daca cursa va avea loc tot in iunie (dar pe la sfarsit) sau in iulie voi merge si la cursa de f1.
anul asta e programata cam devreme adica la inceputul lui iunie iar in anii trecuti a fost la sfarsitul lui august sau in mai, ceea ce nu-mi convine.
Oana
din cate stiu sunt numai 2 tipuri de bilete: pentru tot we (v+s+d) sau numai pentru duminica
marius68582
Scuze pentru faptul ca postez doar linkul de pe un alt forum,din pacate nu am timpul sa relatez aici pe indelete,daca sunteti curiosi puteti vedea ceva din experienta noastra aici .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.