Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pe drumuri Dobrogene
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
bakero
Salut!Daca sunteti interesati de niste plimbari prin Dobrogea,un prieten s-a apucat sa exploreze.Si le-a pus pe un blog www.ursuplimbaretz.blogspot.com
Daca va intereseaza,accesati.E foarte misto scris,desi,nu prea si-a dat cu parerea,omu descrie efectiv drumul.Nu stiu cu ce masina l-a facut,dar e interesant.Acum apare doar un traseu,dar azi,o sa mai bage unul,facut ieri!
mike.omega
Asta toamna am facut si eu un tur prin Dobrogea in ordinea urmatoare: Manastirea Sf Casian, traversat cheile, am iesit pe ceva drumuri spre 2 cantoane unde am facut stanga si am ajuns la Greci, si apoi inapoi spre casa pe drumul cel mai scurt ca se inserase biggrin.gif (aproape 300 de km in total)
Sunt si portiuni mai nasoale dar 80% din drum e asfaltat recent si poti merge destul de bine smile.gif

Poze: http://family.webshots.com/album/568431195jUpDMG?start=12
bakero
Am fost,Slava Rusa,Slava Cercheza cand am fost asta vara la Braila.In rest nu prea.Misto p-acolo.Vad ca prietenul meu,"ursu" a pus si "traseul" pe care l-a facut de unul singur ieri.Aiuristic rau.Omul e destul de ahtiat dupa chestii d-astea...sa vezi pe unde s-a bagat!Cine se duce p-acolo frateeee!!
Dobrogea e frumoasa,dar daca nu-s munti,nu ma prea tenteaza.Bine,sunt Muntii Macin,dar sunt mici.M-a invitat si pe mine prietenul asta al meu la un tur al manastirilor din Tulcea...poate ma duc.Cred ca o sa fie interesant!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.