Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Gumball !
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
marius68582
Cine nu s-a gandit vreodata la asta ?! whistling.gif
A fost si va ramane ramane locul de joaca al celor bogati si frumosi,dar asta nu nu inseamna ca nu ne putem delecta urmarind ce traznai mai fac prin trafic si ce hoteluri mai devasteaza cu petrecerile lor.


Startul
T u d o r
Gumball.... super filme. Burt Reynolds rulz.

Nu stiu de ce am senzatia ca romanii sunt pasionati in "gumball-uit", altfel am lua naibii toti trenul cand avem de mers undeva. biggrin.gif
HalbaSus
Daaaaaaaa.... Gumball e visul meu, cand o sa devin milionar in euro fiti sigur ca o sa ma vedeti si pe mine acolo. Ce poate fi mai frumos decat sa gonesti ca disperatul toata ziua si sa bei ca porcu toata noaptea drunk.gif
Ma rog... cel putin prima zi sigur asa ar fi, a doua zi probabil ai merge cu 70 tot drumul ca sa mai scapi de durerea de cap si sa nu te apuce raul biggrin.gif
marius68582
Cel putin un romanash a reusit ! biggrin.gif
T u d o r
Photoshop? biggrin.gif

LE: Cre'ca nu...se reflecta cifrele pe spoiler. unsure.gif Sau e facut foarte bine....
marius68582
Nooo,e de-al nostru,verde ca bradul.
Dupa ce-l recunoastem ?Dupa detectorul de radar din parbriz,desigur ! laugh.gif

http://www.autoblog.com/photos/2009-gumbal...-start/1531150/
marius68582
Mda.Viata e complexa si plina de rahaturi,Mos Craciunde fapt nu exista.

Trei masini au fost confiscate de politie,iar unii dintre proprietarii masinilor depistate de politie ruland cu peste 170 miles per hour au fost dusi direct la inchisoare. :cry:
HalbaSus
QUOTE (marius68582 @ May 6 2009, 04:59 PM) *
Nooo,e de-al nostru,verde ca bradul.
Dupa ce-l recunoastem ?Dupa detectorul de radar din parbriz,desigur ! laugh.gif

http://www.autoblog.com/photos/2009-gumbal...-start/1531150/

Eu ma mai uitam pe explorer la gumball, si unii dintre participanti aveau niste detectoare de te c*cai pe tine... d-alea legate la un laptop iti spuneau pozitia radarului, numele prenumele si CNP-ul politistului, etc. biggrin.gif Oricum, nici eu nu as merge la gumball fara ceva detectoare, laser jammere, rachete sol-radar si mii de euro cash pregatiti pentru amenzi, etc...
StefanVVTi
Amenzi, cautiune...d-astea! 36182451.gif Eu am pierdut cateva nopti urmarind majoritatea filmelor de pe youtube. Cea mai tare faza este cu M5-ul POLIZEI care cere ajutorul politiei din Roma parca... whistling.gif
20krpm
sunnuva... dupa astia oi fi stat io in trafic vineri?? fi-v-ar gambolu... eah. am vazut si io vreo trei masini cu emblema aia a lu monster, una dupa alta, da habar n-aveam despre ce-i vorba. daca stiam ma duceam sa le vad. cred ca era expo. io care n-am vazut in viata mea bugatti. puteam sa fac si io cu unghia un pic pe bucata aia aurie. ptiu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.