Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Telefoane mobile
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Multimedia & IT- Electronice
Andrei Suzuki
Cine poate sa ma ajute si pe mine??? Am fost de curand in Brasov cu cineva si am gasit un magazin de telefoane unde iti dadeai telefonul vechi si in functie de ce model vroiai,plateai o diferenta.
Are cineva idee de un astfel de magazin in Buc?Vreau sa imi vand telu si asta e cea mai profitabila solutie la care m=am gandit.Merci
M i h a i
parca la Germanos, dar iti da 500.000 indiferent ce tel ai..vezi si tu
Andrei Suzuki
POFTIM? Cum iti da 500.000 indiferent ce telefon ai.Pai nici nu ma gandesc. Exact cand intram in magazinul ala din Brasov de care ziceam era acolo un domn care a dat un 6100 care era in stare jalnica, a mai dat 100 de euro si si-a luat 6600.Asa as iesi mai bine daca m-as duce pana in Brasov decat sa ma duc la Germanos.
Alte idei mai aveti? nu cumpara cineva un tel? smile.gif
admin
Ce telefon vinzi bisnitare? laugh.gif
kozma
eu sint din baia mare...ma intereseaza si pe mine sa il schimb..am un nokia 6800..ala care se desface in 2...si a aparut modelul nou...6820......dar nu stiu unde sa il schimb.....si asa cum spui tu...500.000..sa fim seriosi...6800 a costat 16 mil acum 7 luni.....Dar da...daca e cineva interesat il dau cu 150 de euro!
Andrei Suzuki
Admin eu imi vand Samsungu E700,numai ca nu prea as vrea sa il vand cu banii jos,preferabil pt mine e sa il dau la schimb.Si la schimb vreau numai E710 sau in cel mai rau caz E715.Si pt mofturile mele mai greu gasesc rezolvare,d-asta un magazin de genu asta ar insemna rezolvarea problemelor mele.
kozma am vazut si eu azi 6820 la un prieten si e ffff misto.Si e si semnificativ mai mic decat 6800 sau 6810.Ce e mai rau la el sunt pozele care sunt sub orice critica.Dar telu e misto.
Lexy
Unde exact in Brasov?Ca daca e chiar asa de buna oferta poate facem un drum pana acolo:)
Andrei Suzuki
Exact unde nu stiu sa iti spun pt ca nu prea cunosc brasovul.Eu am fost acolo cu un prieten care sta in Brasov.Da asta nu e probl,il sun maine si mergem. smile.gif numai ca io nu prea mai am bani acum... :cry: daca vrei merg cu tine sa iti arat unde e. smile.gif
madalina
Am vazut ieri un magazin la intrarea in Unirea pe langa McDonald's unde schimbau telefoane. Se pare ca ofera un pret in functie de telefon, nu unul standard.
Andrei Suzuki
Madalina unde mai exact?Stiu ca la intrarea in Unirea pe langa Mc e un magazin Zapp si unu Orange...mai e vreunu?
madalina
Da, primul este magazinul de care spun eu, cu sistemul buy Back (vis-a-vis de Fuji), apoi e magazinul Zapp si ultimul Orange.
Andrei Suzuki
Ok.Merci.Ai idee ce telefoane aveau pe acolo?Aveau si mai noi sau numai...vechituri? oricum..thanks
V l a d u t z
Eu o sa imi iau un nokia 6101 e super ..
G e o r g e
hai ma ca zici ca e E700 :puke:
Andrei Suzuki
Si e700 ce are George? smile.gif
Vladut iti recomand din toata inima 6230.Din toate telefoanele pe care le-am avut pana acum asta cred ca-i cel mai misto,cel mai bun,cel mai rezistent...
Cat despre 6101..dragut...da cam aiurea antena aia si prea seamana cu e700.
V l a d u t z
O sa iau in considerare sfaturile voastre ! Thanks
G e o r g e
n-am nimic cu E700 doar ca mi se pare icky sa scoata nokia acum un model care seamana cu ala ... zic si eu ... icky

cat despre 6230 pana la un 6630 sau mai stiu eu ce este cel mai bun performante / pret.
Andrei Suzuki
Parerea mea e ca Nokia nu prea trebuia sa se bage la dastea cu clapeta.Le mergea f bine si inainte.
V l a d u t z
Lasa ca o sa le mearga la fel de bine si cu astea cu clapeta nu ca as avea ceva cu samsung da na..
petre43065
Da de motorola V 525 ce zice -ti cum vi se pare?eu il am direct de afara l-am decodat pentru rom.si acum ce crede-ti a aparut V600 :furios:
silviu39723
pentru o perioada de timp m-am jucat cu un motorola v3,care ar trebui sa fie tata de mata de telefon :evil: .Are un meniu ff greoi si cat se poate de neintuitiv,e lataret si tine 4 zile acumulatorul.asa ca nu il recomand,eu cel putin m-am razgandit,iau altceva.
VECTOR
eu tocmai mi-am luat un nokia 6170 si sunt foarte multumit. inainte am avut un samsung E800,care dupa o luna si un drum la service continua sa-mi faca probleme asa ca am scapat rapid de el si am ales nokia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.