Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Petitie F1
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1
laurentiu
In speranta ca nu voi face reclama, spuneti-va oful aici. Cica va ajunge la TVR:

http://www.topgear.ro/petitie.html

mike.omega
Nu sunt un fan inrait al F1 dar cursa trecuta(nu cea de duminica asta, celalalta smile.gif ) am ratat vreo 2-3 comentarii prin radio pentru ca vorbeau comentatorii dry.gif

PS: am semnat biggrin.gif
AZAZEL
mi-am spus si eu nemultumirile acolo.
Oana
am semnat si eu, alaturi de alti 2182 de pasionati f1. tare mesajul cu "Doamne ajuta!" de la sfarsit rolleyes.gif
klm
Atunci cand vezi 1-2 curse la TVR nu te prea deranjeaza cei 2 asa-zisi comentatori, chiar devin caraghios de amuzanti cand auzi "glumele" hidoase ale lui (nu Miki, alalalt) la care Miki, probabil din colegialitate, se face ca le intelege si uneori se face ca rade; cel mai nasol este cand, pe singurul stream pe care il prind, se comenteaza in germana sau rusa (inteleg engleza, franceza, spaniola, portugheza, italiana iar greaca - desi n-o pricep - suna atat de bine incat nu ma supara).
Asa ca daca mai este cineva care prefera internetul pentru urmarirea curselor, stie un stream gratuit intr-o limba pe care sa o inteleg si are bunavointa sa mi-l impartaseasca i-as fi recunoscator, oricum, promit sa semnez pentru a-i scapa de suferinte pe colegii nostri care, dintr-un motiv sau altul, sunt torturati de aberatiile celor 2 diletanti.
9er
Am semnat!

Klm, cauta pe www.justin.tv, ai mai multe variante.
klm
Acolo m-am uitat pana acum; in acest weekend in afara ultimelor 15 tururi, cand am prins un stream nemtesc turtit in lateral, nu am reusit sa vad mai mult de 10 min in continuu.
Oana
eu am unele care retransmit de la itv, insa nu merg mereu. am sa-ti trimit niste link-uri. dar nu ma uit decat la antrenamente, pentru ca ma enerveaza sa vad calificarile sau cursa intr-o fereastra cat 2 pachete de tigari...
klm
Streamurile de la ESPN se vad foarte bine pe tot ecranul, mai sunt unele in spaniola, cele de la TF1 si unele nemtesti; dpdv al comentariilor ii prefer pe spanioli pentru ca vorbesc mult, sunt atenti, dau informatii complete si tin cu al lor (Alonso), cele mai plictisitoare sunt cele de la ESPN, parca se comenteaza tenis de camp, despre nemti nu pot spune mare lucru, am incercat sa vad daca vorbesc despre pilotii lor insa au cuvintele atat de imposibile incat dupa doua F-uri si un ch imi focalizez atentia asupra sunetului cursei.
9er
Ciudat, eu pe justin am urmarit si meciuri din NFL sau NHL, unde ai nevoie sa vezi si detalii mai fine. Oricum, sar de la un stream la altul.
Oana
s-a ajuns la peste 4.600 de voturi... forumul masini.ro apare in lista celor carora top gear le multumeste pentru sustinere thumbsup.gif
G e o r g e
am semanat si eu ieri smile.gif jos cu comentariile . ..
adrian_flavius
semnat si eu astazi...desi nu prea mai am timp sa ma uit la F1...o sa incerc sa recuperez... laugh.gif whistling.gif
roadempire
Semnat si eu.
Astia chiar ca sunt penibili! banned.gif
pmhoria
Semnat si spus of-ul. Desi pana acuma nu am vazut sa se intample ceva cu petitiile astea, la asta chiar vreau un raspuns de la TVR.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.