Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CURATAT / SPALAT TAPITERIE AUTO - TEXTIL
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Laur007
stie cineva o spalatorie care face treba buna pt. tapiterii auto ?
am fost la diverse spalatorii din Bucuaresti, dar nu mi-au inspirat incredere vis-a-vis de aceasta operatiune
ma puteti ajuta ?
multumesc !
Laur007
n-are nimeni idee ?
nu si-a curatat careva tapiteria pe aici ?
Andrei Suzuki
Sa mute un moderator topicu in alta parte ca nu e neaparat legat de Suzuki
22nst
l-am mutat thumbsup.gif
pmhoria
Incearca la expertdetaling.ro
A fost un cunoscut la ei dar in Tm si au facut masina bec. Nu mai tin minte pretul dar nu a fost ieftin.
Bafta
azoitei
QUOTE (Laur007 @ Apr 23 2009, 02:44 PM) *
stie cineva o spalatorie care face treba buna pt. tapiterii auto ?
am fost la diverse spalatorii din Bucuaresti, dar nu mi-au inspirat incredere vis-a-vis de aceasta operatiune
ma puteti ajuta ?
multumesc !



Pentru cei ce doresc o spalare (curatare) tapiterie auto eu va recomand sa intrati xxxx

Exista arie speciala pentru vanzari/reclama/etc, sa nu poluam toate topicurile cu asa ceva.
azoitei
QUOTE (azoitei @ May 22 2009, 11:10 PM) *
QUOTE (Laur007 @ Apr 23 2009, 02:44 PM) *
stie cineva o spalatorie care face treba buna pt. tapiterii auto ?
am fost la diverse spalatorii din Bucuaresti, dar nu mi-au inspirat incredere vis-a-vis de aceasta operatiune
ma puteti ajuta ?
multumesc !



Pentru cei ce doresc o spalare (curatare) tapiterie auto eu va recomand sa intrati xxxx

Exista arie speciala pentru vanzari/reclama/etc, sa nu poluam toate topicurile cu asa ceva.



Dupa cum vedeti erea doar o indrumare si in acelasi timp un raspuns la intrebare....daca omul a intrebat cine spala tapiterii si eu i-am raspuns unde am spalat tapiteria si am fost super-incantat, ce reclama e aici ?
Hai sa reformulez......pe strada Ilioara nr 16.....dar e cu programare telefonica.
laurentiu
Incearca aici.

http://www.carclean.ro/
adriangabriel20
Servicii profesionale de cosmetica auto curatare tapiterie auto, detailing interior si exterior - Doar la www.Curataretapiterieauto.com

tapiterie auto, curatare tapiterie, detailing auto, curatat tapiterie, spalare tapiterie
adriangabriel20
QUOTE (Laur007 @ Apr 23 2009, 11:44 AM) *
stie cineva o spalatorie care face treba buna pt. tapiterii auto ?
am fost la diverse spalatorii din Bucuaresti, dar nu mi-au inspirat incredere vis-a-vis de aceasta operatiune
ma puteti ajuta ?
multumesc !





Curatare tapiterie auto cu aburi injectie extractie + aburi + solutii profesionale dedicate interioarelor auto. www.curataretapiterieauto0733607225.ro



curatare tapiterie auto,curatare tapiterie cu aburi,spalare tapiterie auto,spalare cu aburi tapiterie auto,curatare tapiterie auto cu aburi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.