Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Porsche Panamera
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
Rebel
Official Video - Noul Panamera

Nu ma dau in vant dupa el dar nici nu imi displace.



florin55503
sunt sigur ca pe masina asta va urma si un diesel in cativa ani. probabil va fi un succes insemnat asa cum a fost chayenul. de fapt sunt sigur ca va fi a doua masina cu adevarat profitabila din portofoliu companiei
Rebel
Cayenne a fost un succes financiar si i-a scos din probleme. Sunt baieti destepti: Porsche are si imaginea si tehnologia. Le mai trebuia doar patru usi ca sa joace in alta liga si iata-l ca acum il au. Sunt multi care vor lua masina asta.
laurentiu
CITAT(florin55503 @ Apr 23 2009, 04:40 AM) *
sunt sigur ca pe masina asta va urma si un diesel in cativa ani. probabil va fi un succes insemnat asa cum a fost chayenul. de fapt sunt sigur ca va fi a doua masina cu adevarat profitabila din portofoliu companiei


Am auzit un zvon cum ca se va oferi si o versiune hibrid.
Eu sunt curios ce pret va avea. Daca va avea pretul cam la fel cu Seria 7 sau Clasa S, sunt sigur ca se va vinde bine. Daca va fi mai scump si se va apropia de Bentley Continental Flying Spur nu cred ca se va vinde prea bine.
AZAZEL
cica va costa aproximativ 90000 euro in varianta de baza adica aprox 400cp V8.

pt a lua cati mai multi clienti de la concurenta, circula zvonul ca pe viitor va cobora notiunea de entry level, masina urmand sa aiba un motor v6(o lasa dracului traditia) de 333 cp de pe audi S4. in afara faptului ca va fi motorul mai mic, porsche vor taia f multe din dotarile standard high tech iar pretul final va fi undeva peste 70.000 euro

masina arata f bine la interior. la exterior partea din spate mi se pare oribila; in rest e ok
yeotamara97
And it took you five whole minutes https://bestguitarlessonsdallas.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.