Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vand jante aliaj pentru Subaru Outback
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari - cumparari piese auto
pista
De vanzare jante aliaj pentru Subaru Outback. Marca Dezent, model N, dimensiuni 7Jx17.
Jantele au fost folosite un sezonul de vara 2008.
Pret 1.150 RON / 4buc. (cca. 60% din pretul nou !)
http://www.dezent-wheels.com/438_DE.0?webdid=50
Click to view attachment Click to view attachment
bakero
Poti sa-mi zici dimendiunile complete?Ce anvelope pot sa pun pe ele?
pista
CITAT(bakero @ May 4 2009, 09:05 AM) *
Poti sa-mi zici dimendiunile complete?Ce anvelope pot sa pun pe ele?

Dimensiunile jantelor sunt 7Jx17". Sunt cu anvelope 215/55 R17".
Ce anvelope vrei sa pui pe jante ? Poti pune anveope cu latime intre 205 si 225.
bakero
Bun.Anvelope pentru ele nu ai,sa nu mai stau sa caut eu.Daca da,zi-mi un pret cu totul,daca nu zi-mi un pret final pentru jante si cum putem sa facem "tranzactia".Eu sunt din Constanta.Da-mi niste detalii de livrare te rog.La o adica poti sa-mi dai si factura?
Multumesc!
pista
Bakero,
ba da, am anvelope pe ele, sunt cauciucurile originale Geolandar G900, bune si pentru softroad. Nu stiu exact cati mm mai au, masor astazi, mai pun si niste fotografii. Sunt de vanzare complet, voi face un pret ff.bun pentru cauciucuri.
Pe 29.05 sunt la Bucuresti, pot sa aduc cu mine si putem sa ne intalnim acolo. Ar fi si varianta cu curierat, dar e mai bine sa vezi live inainte de a plati. Pot sa-ti dau si factura, in acest caz trebuie sa vedem cum facem cu TVA-ul. Daca te intereseza in mod serios, atunci pe PM sau prin telefon putem discuta detaliile in legatura cu factura.

Te rog verifica daca ai prinderea 5x100 si ce ET original ai. Jantele au si un distantier plastic, trebuie sa verificam daca e acelasi/se potriveste la masina ta.
Ce model si din ce an e Foresterul tau ?

pista
Cateva poze cu jantele pe masina si starea cauciucurilor:
Click to view attachmentClick to view attachment
Click to view attachmentClick to view attachment
pista
Pret nou:
Jantele au fost folosite in 2 sezoane de vara 2008 si 2009.
Pret 950 RON / 4buc. (cca. 50% din pretul nou !)
pista
Pret nou: 850 RON / 4buc. (cca. 45% din pretul nou !)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.