Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AUTOKLASS - Dealer Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge si Ford
Masini.ro Forum > Bazar > Dealeri - magazine auto
Pages: 1, 2
AUTOKLASS
Buna ziua,

Echipa AUTOKLASS va sta la dispozitie pentru eventuale intrebari si nelamuriri.

Echipa AUTOKLASS
guerilla
buna si voua. n-ar fi rau sa scrieti ce marci reprezentati si ce servicii oferiti.
G e o r g e
scrie in semnatura : thumbsup.gif
QUOTE
Centru autorizat de vanzari si service Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge si Ford
guerilla
cand am scris eu, nu era biggrin.gif

si ca sa intreb si ceva: pe cand Jeep Wrangler cu motoru de 3.8?
G e o r g e
QUOTE (guerilla @ Apr 2 2009, 05:31 PM) *
cand am scris eu, nu era biggrin.gif

si ca sa intreb si ceva: pe cand Jeep Wrangler cu motoru de 3.8?

era carcotasule de la inceput ... crede'ma ca era smile.gif
AUTOKLASS
QUOTE (guerilla @ Apr 2 2009, 05:22 PM) *
buna si voua. n-ar fi rau sa scrieti ce marci reprezentati si ce servicii oferiti.



Mai in detaliu: 5 locatii Autoklass in acest moment + 1 locatie previzionata a se deschide in luna mai 2009.
1. Autoklass Bucuresti Sud - Splaiul Unirii 166 A - Vanzari si Service Mercedes-Benz
2. Autoklass Pipera - Soseaua Bucuresti Nord nr. 18 - Vanzari Mercedes-Benz si Service Mercedes-Benz Autoturisme (deschidere 15 aprilie 2009)
3. Autoklass Chitila - Soseaua de Centura km 62 - Vanzari Merecedes-Benz, Chrysler, Jeep si Dodge si Service Merecedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge si Ford
4. Autoklass Constanta - Bulevardul Aurel Vlaicu nr. 133 - Vanzari si Service Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep si Dodge
5. Autoklass Sibiu - Bulevardul Alba Iulia nr. 69 - Vanzari si Service Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge si Ford

In mai 2009 Autoklass Ploiesti.
AUTOKLASS
QUOTE (guerilla @ Apr 2 2009, 04:31 PM) *
cand am scris eu, nu era biggrin.gif

si ca sa intreb si ceva: pe cand Jeep Wrangler cu motoru de 3.8?


Din informatiile noastre aceasta motorizare nu va fi disponibila pentru Europa. Este disponibila doar pentru SUA.
guerilla
din informatiile mele aceasta motorizare este disponibila in europa (pentru edificare urmati linkul oficial jeep din germania aici )
M_A_R_I_U_S
36182451.gif buna, buna asta... se pare ca informatiile circula pe cai diferite



in alta ordine de idei... din enuntul:
QUOTE (AUTOKLASS @ Apr 2 2009, 11:38 AM) *
2. Autoklass Pipera - Soseaua Bucuresti Nord nr. 18 - Vanzari Mercedes-Benz si Service Mercedes-Benz Autoturisme (deschidere 15 aprilie 2009)
se cam intelege ca atat showroom-ul cat si service-ul se deschid pe 15 aprilie ...ceea ce nu e corect ...showroom-ul este de ceva vreme, service-ul se va deschide in curand wink.gif
AUTOKLASS
QUOTE (M_A_R_I_U_S @ Apr 2 2009, 05:23 PM) *
36182451.gif buna, buna asta... se pare ca informatiile circula pe cai diferite



in alta ordine de idei... din enuntul:
QUOTE (AUTOKLASS @ Apr 2 2009, 11:38 AM) *
2. Autoklass Pipera - Soseaua Bucuresti Nord nr. 18 - Vanzari Mercedes-Benz si Service Mercedes-Benz Autoturisme (deschidere 15 aprilie 2009)
se cam intelege ca atat showroom-ul cat si service-ul se deschid pe 15 aprilie ...ceea ce nu e corect ...showroom-ul este de ceva vreme, service-ul se va deschide in curand wink.gif

CORECT.
Imi pare rau daca m-am exprimat gresit.
Showroom-ul - exclusiv Mercedes-Benz Autoturisme - a fost deschis in iunie 2008 iar Service-ul exclusiv Mercedes-Benz Autoturisme va fi deschis pe 15 aprilie 2009.
Si mai nou locatiile din Bucuresti au program in weekend.
Sambata: 10:00 - 16:00
Duminica: 10:00 - 14:00.
AUTOKLASS
QUOTE (guerilla @ Apr 2 2009, 05:11 PM) *
din informatiile mele aceasta motorizare este disponibila in europa (pentru edificare urmati linkul oficial jeep din germania aici )

Sursa noastra de informatii este importatorul oficial in Romania.
Motivul: omologarea "greoaie" a acestui model.
Am solicitat informatii suplimentare.
guerilla
multumesc pentru escaladare. omologarea e greoaie pt orice model, nu are nimic special 3.8-ul ca sa fie mai cu "motz" smile.gif
asta e. m-ar fi multumit mai mult un raspuns oficial de la importator de genul: nu exista piata pt acest model: lumea vrea diesel, cilindree mica, etc.
ar fi fost mai onest thumbsup.gif
apreciez insa efortul vostru.
pe viitor nu mai credeti tot ce vi se pune pe tava, ca mai sunt din astia ca mine (clienti) care sunt mai dificili si va pot pune in dificultate informatiile neveridice.
multumesc inca o data.
laurentiu
corectati-ma daca gresesc: garantia la Mercedes e de 2 ani?
AUTOKLASS
QUOTE (laurentiu @ Apr 2 2009, 05:58 PM) *
corectati-ma daca gresesc: garantia la Mercedes e de 2 ani?



Buna Laurentiu.

Garantia la Mercedes este intr-adevar de 2 ani, fara limita de km.

Echipa Autoklass
G e o r g e
QUOTE (AUTOKLASS @ Apr 2 2009, 07:02 PM) *
QUOTE (laurentiu @ Apr 2 2009, 05:58 PM) *
corectati-ma daca gresesc: garantia la Mercedes e de 2 ani?



Buna Laurentiu.

Garantia la Mercedes este intr-adevar de 2 ani, fara limita de km.

Echipa Autoklass

sa adaug si eu ceva ... adica din bara in bara , la orice mai putin consumabile (ulei , filtre, anvelope ... ) nu cum era reclama la hyundai 7 ani garantie , dar doar la motor si cutie si daca va faceti revizii compelte la fiecare 15 000 km (inclusiv ulei cutie viteze , exemplu aici tampit , da ? : )
HalbaSus
Mai la vest de Sibiu nu deschideti service-uri (cat mai aproape de Oradea ma refer) ? Nu de alta dar eu am 15% reducere daca imi fac reviziile la voi, dar sa ma duc pana in Sibiu sau Bucuresti pentru treaba asta ma costa mai mult decat revizia smile.gif
AUTOKLASS
QUOTE (HalbaSus @ Apr 3 2009, 08:24 AM) *
Mai la vest de Sibiu nu deschideti service-uri (cat mai aproape de Oradea ma refer) ? Nu de alta dar eu am 15% reducere daca imi fac reviziile la voi, dar sa ma duc pana in Sibiu sau Bucuresti pentru treaba asta ma costa mai mult decat revizia smile.gif

Anul acesta (2009) cel mai probabil nu. Exista intentia Autoklass (si locatia) de a deschide in partea de Vest a tarii dar momentan investitia a fost oprita.

O veste buna pentru tine este ca pe langa cei 15% reducere la manopera, posesorii de CARD EXCLUSIV primesc si 5% reducere la piese de schimb (incepand cu luna aprilie).

Echipa Autoklass
HalbaSus
Vreau si eu card exclusiv din asta, cum il obtin ? Nu ca as dori sa mi se strice masina in curand dar ma bate gandul sa imi pun Universal Media Interface. Si ca tot veni vorba de Universal Media Interface, cateva intrebari:
- In prezentare zice ca are inclusa navigatia... exista si pentru romania ? Stiu ca la C-ul cu navigatie exista.
- Daca eu nu am buton pe care sa scrie "Navi", cum intru eu in navigatie presupunand ca imi montati chestia aia.
- Cat e halatu ? Din cate am inteles ar fi undeva la 1000 de euro + manopera.
Poate peste un an cand imi fac revizia pun si chestia asta si atunci merita sa dau o tura pana in Bucuresti.


AUTOKLASS
QUOTE (HalbaSus @ Apr 3 2009, 10:27 AM) *
Vreau si eu card exclusiv din asta, cum il obtin ? Nu ca as dori sa mi se strice masina in curand dar ma bate gandul sa imi pun Universal Media Interface. Si ca tot veni vorba de Universal Media Interface, cateva intrebari:
- In prezentare zice ca are inclusa navigatia... exista si pentru romania ? Stiu ca la C-ul cu navigatie exista.
- Daca eu nu am buton pe care sa scrie "Navi", cum intru eu in navigatie presupunand ca imi montati chestia aia.
- Cat e halatu ? Din cate am inteles ar fi undeva la 1000 de euro + manopera.
Poate peste un an cand imi fac revizia pun si chestia asta si atunci merita sa dau o tura pana in Bucuresti.



Buna .

Poti beneficia de cardul Exclusiv daca esti client Autoklass si ai achizitionat autoturismul de la noi.
Daca nu ai achizitionat autoturismul de la Autoklass insa esti client al service-ului Autoklass poti incheia contract de service cu Autoklass in baza caruia beneficiezi de o reducere de 5% la manopera pentru orice operatiune de service si primire in service pentru constatare sau revizie in maximum 48 de ore de la programare.

In legatura cu intrebarile legate de instalarea Universal Media Interface iti pot spune urmatoarele :

Functioneaza cu Audio 20 si aduce urmatoarele functionalitati:
- sistem de navigatie cu harti pentru Europa
- interfata iPod
- interfata mp3 player USB
- posibilitate redare fisiere mp3 prin intermediul Bluetooth de pe un aparat capabil sa faca acest lucru(ex. telefon mobil)
- intrare auxiliara tip jack 3.5mm

Intrarea in meniul de navigatie se va face folosind controlerul de pe consola centrala (rotita).
Hartile de la Mercedes-Benz pentru Romania sunt disponibile insa nu sunt complexe precum cele de la alte marci gen IGO, MIO.
Instalarea Universal Media Interface dureaza o ora .

Pret :
Unitatea : 5802.74 RON cu TVA
Cablaje : 311 RON cu TVA
Antena GPS: 325 RON cu TVA
Total piese : 6438.74 RON cu TVA

Echipa Autoklass
silau
buna ziua
va rog sa imi spuneti unde se pot depune CV-uri pt serviceul ce se va deschide in Ploiesti.
va multumesc
Andrei Suzuki
Intrebare: gasesc macheta cu noul E-klasse? Preferabil 1:18.
AUTOKLASS
QUOTE (silau @ Apr 27 2009, 12:48 PM) *
buna ziua
va rog sa imi spuneti unde se pot depune CV-uri pt serviceul ce se va deschide in Ploiesti.
va multumesc




Buna.

CV-urile se pot depune la adresa: resurseumane@autoklass.ro.

O zi placuta !
AUTOKLASS
QUOTE (Andrei Suzuki @ Apr 28 2009, 09:05 AM) *
Intrebare: gasesc macheta cu noul E-klasse? Preferabil 1:18.



Buna Andrei.

Macheta cu noul E-klass este disponibila pe toate cele trei marimi: 1:87 , 1:43, 1:18 pe culorile :
- pentru dimensiunea 1:87 - palladium silver, iridium silver, indigolite blue
- pentru dimensiunea 1:43 - palladium silver, obsidian black, cuprite brown
- pentru dimensiunea 1:18 - pearl beige, indigolite blue, tenorite grey.

Pentru mai multe informatii iti pot trimite un catalog de machete sau poti apela consultantii de vanzari accesorii din Sucursalele Chitila, Pipera, Sud, Sibiu, Constanta.

O zi placuta in continuare!
Andrei Suzuki
SUPER! Te rog sa imi trimiti pe aanndrrei at yahoo.com catalogul,cand e timp.Daca cumva nu sunt preturi in el,sa imi dai si preturi.Pt 1:18 in special. Merci mult!
AUTOKLASS
QUOTE (Andrei Suzuki @ Apr 28 2009, 09:31 PM) *
SUPER! Te rog sa imi trimiti pe aanndrrei at yahoo.com catalogul,cand e timp.Daca cumva nu sunt preturi in el,sa imi dai si preturi.Pt 1:18 in special. Merci mult!



Buna Andrei.

Ti-am trimis catalogul in format electronic si preturile pentru machetele de E-klass cat si catalogul cu colectiile Mercedes-Benz.

O zi placuta in continuare!
silau
Salut
Cand se va deschide Autoklass Ploiesti?
AUTOKLASS
QUOTE (silau @ May 11 2009, 12:43 PM) *
Salut
Cand se va deschide Autoklass Ploiesti?


Buna,

Cel mai probabil in jurul datei de 15 iunie 2009.
Autoklass Ploiesti va avea:
- vanzari Mercedes-Benz (autoturisme si autovehicule comerciale usoare)
- vanzari Chrysler, Jeep si Dodge
- service: mecanica, electrica, tinichigerie si vopsitorie pentru brand-urile comercializate

Echipa Autoklass
laurentiu
Am o nedumerire legata de garantie. Am vazut ca Mercedes, la fel ca mai toti constructorii auto premium, ofera garantie numai 2 ani. Personal acest lucru nu mi se pare tocmai bun, mai ales ca vorbim despre marci unde primeaza calitatea fabricatiei si imaginea de marca. Asa ca as vrea sa va intreb care ar fi motivul pentru care Mercedes ofera doar 2 ani garantie si daca este garantie "din bara in bara".
Multumesc
G e o r g e
imi permit sa raspund eu : tocmai pentru ca este garantie din bara in bara data de fabrica . orice pica ( nu sunt incluse consumabilele, da ? gen ulei , filtre, cauciucuri ) se schimba fara tam tam si fara vociferari . un brand premium inseamna in primul rand grija fata de clienti.

my 2 cents.
laurentiu
Tocmai asta e, ma gandesc ca fiind o marca premium cam greu se poate strica ceva in 2 ani. Motiv pentru care garantia de 2 ani nu are o importanta semnificativa la astfel de marci.
G e o r g e
QUOTE (laurentiu @ May 12 2009, 12:54 PM) *
Tocmai asta e, ma gandesc ca fiind o marca premium cam greu se poate strica ceva in 2 ani. Motiv pentru care garantia de 2 ani nu are o importanta semnificativa la astfel de marci.

dar si daca se strica ... vrei masina la schimb ? vrei piesa repede pe masina ? vrei sa stai undeva cu aer conditionat ? zic si eu asa ... ca daca vrei asta si vrei si 10 ani garantie unde naiba ai vazut tu firma sa lucreze probono ?
AUTOKLASS
QUOTE (G e o r g e @ May 12 2009, 12:32 PM) *
imi permit sa raspund eu : tocmai pentru ca este garantie din bara in bara data de fabrica . orice pica ( nu sunt incluse consumabilele, da ? gen ulei , filtre, cauciucuri ) se schimba fara tam tam si fara vociferari . un brand premium inseamna in primul rand grija fata de clienti.

my 2 cents.


Are dreptate George, garantia este din bara in bara (mai putin consumabilele).

In plus exista Mercedes-Benz Mobilo - garantia care va mentine in miscare - asa este denumita generic.
Merecedes-Benz Mobilo are o perioada de valabilitate initiala de 4 ani de la data primei inmatriculari. Dupa expirarea acestei perioade puteti sa reinnoiti sau sa cumparati o prelungire a termenului de valabilitate a Mercedes-Benz Mobilo.

Echipa Autoklass
HalbaSus
Mai exact ce este Mobilo asta ? un fel de postgarantie... sau cum ? reducere la costurile de service ? garantie extinsa ?

Latter edit:
Imi raspund singur (RTFM adica)... mobilo
AUTOKLASS
"Tu stii cat costa revizia masinii tale?..oricat ar costa, Autoklass iti ofera cele mai bune preturi!
incepand cu 222 lei TVA inclus"
(exemplu pentru Ford Fiesta 1.2 / 15.000Km)
AZAZEL
buna ziua.
sunteti sigur ca in lista de mai sus nu e o greseala?
am un ford focus 2 1.6tdci si este programat la revizia de 30.000 pt vineri la un alt dealer, iar costul este sensibil mai mare.

sunteti si reprezentanta ford?
AZAZEL
QUOTE (AZAZEL @ May 26 2009, 07:27 AM) *
buna ziua.
sunteti sigur ca in lista de mai sus nu e o greseala?
am un ford focus 2 1.6tdci si este programat la revizia de 30.000 pt vineri la un alt dealer, iar costul este sensibil mai mare.

sunteti si reprezentanta ford?



cel mai bun pret pe care l-am gasit pt revizia de 30.000 a fost la Neste(750RON) si revizia consta in schimbul uleiului, a filtrului de ulei, aer, polen, motorina +manopera. cel mai nesimtit pret de pe piata este la BDT adica undeva la peste 1000RON(am facut prostia sa le dau acesti bani la revizia de 15.000).

acum stau si ma intreb daca nu ati uitat sa puneti si steluta de rigoare langa pretul de 350RON la revizia focusului 1.6tdci in care sa se spuna ca pretul nu include X sau Y consumabil.
am incercat sa sun la numarul din reclama insa slabe sanse sa-mi raspunda cineva(linii ocupate).
HalbaSus
Hold on a second... cum adica la C nu se fac revizii la 15.000 si la 30.000 ? Adica primul schimb de ulei va fi la... 60.000 ????

Oricum, mi se pare ca trebuie sa fac revizia anual chiar daca nu fac foarte multi km. In aceste conditii cat va costa prima revizie ? (la un an si maxim 15-20k km).
AUTOKLASS
QUOTE (AZAZEL @ May 26 2009, 07:40 AM) *
QUOTE (AZAZEL @ May 26 2009, 07:27 AM) *
buna ziua.
sunteti sigur ca in lista de mai sus nu e o greseala?
am un ford focus 2 1.6tdci si este programat la revizia de 30.000 pt vineri la un alt dealer, iar costul este sensibil mai mare.

sunteti si reprezentanta ford?



cel mai bun pret pe care l-am gasit pt revizia de 30.000 a fost la Neste(750RON) si revizia consta in schimbul uleiului, a filtrului de ulei, aer, polen, motorina +manopera. cel mai nesimtit pret de pe piata este la BDT adica undeva la peste 1000RON(am facut prostia sa le dau acesti bani la revizia de 15.000).

acum stau si ma intreb daca nu ati uitat sa puneti si steluta de rigoare langa pretul de 350RON la revizia focusului 1.6tdci in care sa se spuna ca pretul nu include X sau Y consumabil.
am incercat sa sun la numarul din reclama insa slabe sanse sa-mi raspunda cineva(linii ocupate).

Da, suntem dealeri FORD - in Sibiu si Constanta (Vanzari si Service) iar in Bucuresti Chitila (Service).

Am verificat inca o data si pretul pentru revizie 30 000 km la Ford Focus 1,6 TDCI este de 350 RON - pachet promotional valabil in perioada 25 mai - 21 august 2009.
Pachetul cuprinde: testare sistem franare pe stand; ulei Castrol; filtru ulei; test IDS si revizie 30 000 km.
Daca se doresc operatiuni suplimentare se pot face contra cost.

In ceea ce priveste numarul de telefon poti apela numarul de la Bucuresti Chitila.

In caz ca mai ai nevoie si de alte informatii te rog sa ne spui.
AUTOKLASS
QUOTE (HalbaSus @ May 26 2009, 08:43 AM) *
Hold on a second... cum adica la C nu se fac revizii la 15.000 si la 30.000 ? Adica primul schimb de ulei va fi la... 60.000 ????

Oricum, mi se pare ca trebuie sa fac revizia anual chiar daca nu fac foarte multi km. In aceste conditii cat va costa prima revizie ? (la un an si maxim 15-20k km).


Tabelul atasat de noi era cu cateva exemple - asa cum am scris la inceputul lui "Iata cateva exemple:".

La Clasa C revizia incepe la 20 000 km (la cele pe benzina mai devreme).
Pentru masina ta, C 320 CDI 4m la 20 000 km pachetul de revizie este 905 RON, valabil in perioada 25 mai - 31 august 2009.
Pachetul cuprinde:
- service A with plus package perform
- ulei MOBIL
- curatat/ inlocuit dupa constatare ambele filtre de aer
- filtru aer
- filtru ulei
Daca mai ai nevoie de alte informatii te rog sa ne spui.
Joex
QUOTE (AUTOKLASS @ May 12 2009, 11:48 AM) *
QUOTE (silau @ May 11 2009, 12:43 PM) *
Salut
Cand se va deschide Autoklass Ploiesti?


Buna,

Cel mai probabil in jurul datei de 15 iunie 2009.
Autoklass Ploiesti va avea:
- vanzari Mercedes-Benz (autoturisme si autovehicule comerciale usoare)
- vanzari Chrysler, Jeep si Dodge
- service: mecanica, electrica, tinichigerie si vopsitorie pentru brand-urile comercializate

Echipa Autoklass


Buna ziua!

In jurul acestei date se deschide si jeep?
Preturile vor fi aceleasi ca si cele de pe siteul Jeep?

Multumesc!
AUTOKLASS
QUOTE (Joex @ May 30 2009, 04:44 PM) *
QUOTE (AUTOKLASS @ May 12 2009, 11:48 AM) *
QUOTE (silau @ May 11 2009, 12:43 PM) *
Salut
Cand se va deschide Autoklass Ploiesti?


Buna,

Cel mai probabil in jurul datei de 15 iunie 2009.
Autoklass Ploiesti va avea:
- vanzari Mercedes-Benz (autoturisme si autovehicule comerciale usoare)
- vanzari Chrysler, Jeep si Dodge
- service: mecanica, electrica, tinichigerie si vopsitorie pentru brand-urile comercializate

Echipa Autoklass


Buna ziua!

In jurul acestei date se deschide si jeep?
Preturile vor fi aceleasi ca si cele de pe siteul Jeep?

Multumesc!


Din pacate nu putem confirma data de 15 iunie 2009 pentru deschiderea sucursalei de la Ploiesti. Cred ca cel mai probabil luna iulie 2009.
In momentul deschiderii vor fi toate brandurile - Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep si Dodge.
Preturile sunt cele recomandate de importator + promotiile aferente (atat cele ale importatorului - promovate pe site-ul oficial, cat si cele ale dealer-ului).
HalbaSus
Am o intrebare.
La C-ul meu (W204 sedan) e compatibil produsul asta ?
http://www.service-shop.mercedes-benz.com/...91106/OfferList

Daca da... cum il pot comanda ?

L.E: Defapt ala vad ca e pentru C-ul anterior, intrebarea mea era: este disponibil (sau eventual compatibil) cu C-ul nou ? Pentru ca vad ca e croit pe forma geamului ori asta difera de la un model la altul.
AUTOKLASS
QUOTE (HalbaSus @ Jun 30 2009, 02:45 PM) *
Am o intrebare.
La C-ul meu (W204 sedan) e compatibil produsul asta ?
http://www.service-shop.mercedes-benz.com/...91106/OfferList

Daca da... cum il pot comanda ?

L.E: Defapt ala vad ca e pentru C-ul anterior, intrebarea mea era: este disponibil (sau eventual compatibil) cu C-ul nou ? Pentru ca vad ca e croit pe forma geamului ori asta difera de la un model la altul.


Buna,

Modelul ales de tine este pentru coupe (scrie in partea de jos a paginii pe care ne-ai trimis-o).
Aceast produs este compatibil cu urmatoarele Clase:
Clasa C: Coupé de la 04/2004 (CL203)
Clasa CLC: Coupé de la 06/2008 (CLC)


In cel mai scurt timp te va suna Radu cu informatiile solicitate pentru modelul tau.

O zi buna!

AZAZEL
am si eu o curiozitate:
au inceput vanzarile pt E klasse AMG? daca nu, cand se preconizeaza ca va incepe productia?
AUTOKLASS
QUOTE (AZAZEL @ Jul 1 2009, 09:09 AM) *
am si eu o curiozitate:
au inceput vanzarile pt E klasse AMG? daca nu, cand se preconizeaza ca va incepe productia?


Buna,

Modelul in acest moment este disponibil la comanda. Din pacate in configuratorul de Romania nu avem inca preturile.
Comunicarea din partea fabricii este:
- luna de productie: septembrie 2009
- luna de livrare: octombrie 2009.

Daca mai ai nevoie si de alte informatii te rog sa ne spui.

O zi buna!
DORU
Doresc, atat personal cat si in numele celorlalti participanti la intalnirea de azi a membrilor MASINI.RO, sa va adresez multumiri pt primirea pe care am avut-o la Dvs. Includ aici absolut tot, inclusiv ocazia de a face drive-test cu cele mai noi modele de la Mercedes.

Respect, Doru
T u d o r
Ca de obicei Doru mi-a luat-o inainte. smile.gif Probabil pentru ca locuieste mai aproape. biggrin.gif

Multumesc si eu in numele meu si al colegilor de forum pentru primirea exceptionala si conditiile excelente pe care ni le-ati oferit!

Am vizitat atat showroomul cat si service-ul si cred sincer ca aveti dotari si comportament de 5 stele. thumbsup.gif Multumim.
StefanVVTi
+1 pentru ce au spus "sefii de trib"!
Multumim!
Legionaru'
Nota 10+ pentru AUTOKLASS!
22nst
Si de la mine tot 10 !!!

Felicitari Autoklass
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.