Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Discutie & Pronosticuri - editia Sepang 2009
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1 > History
Pages: 1, 2
20krpm
povestea cu mclaren si cu hamilton din melbourne se ingroasa. la sfirsitul lui aprilie sint chemati din nou la audieri, probabil pentru a fi descalificati din competite pe anul asta si sa nu mai faca necazuri. ceea ce ar insemna probabil si incetarea imediata a sponsorizarii de la mercedes. din cite spun zvonurile, hamilton s-a saturat de mizeria in care s-a pomenit si a inceput sa isi netezeasca resume-ul si sa isi caute alt serviciu. sint vremuri grele, ma tem ca n-o sa gaseasca mare lucru.

m-am saturat pina peste poate de aroganta si incompetenta celor de la fia si de la fim. daca oricare din soferii sau managerii de echipa ar spune ca femeile sint ca si ustensilele de bucatarie, sau ar fi filmati in orgii cu iz nazist, cred ca n-ar mai fi cazul de nici un avertisment - ar trebui sa dispara imediat. dupa mine, e timpul ca foma sa puna mina jos si sa le ceara echipelor sa isi puna miinile peste ea. sa isi angajeze un management care sa stie sa vorbeasca cu proprietarii de circuite din franta, canada si us, sa-si creeze o organizate care sa sanctioneze un regulament, sa salveze programul de anul asta, si sa dea drumul la un campionat pe care cei care vor sa faca treaba sa-l sustina, si de care cei care vor sa se bucure sa se bucure. ce-i aia ecclestone, ce-i aia mosley? sintem la anul de gratie una mie noo sute doo mii noo, fratilor... treziti-va! un campionat cu bmw, toyota, red bull x 2, toyota, cu papa williams, vijay mallya, jackie stewart, Sir richard branson e suficient de formula 1 pentru gustul meu.
klm
CITAT(Oana @ Apr 7 2009, 01:03 PM) *
klm - 3

Am luat puncte? blink.gif
9er, si la mine a fost la fel tongue.gif
9er
Klm, multumesc mult pentru incurajari yes.gif devil.gif . Wow , 3 puncte, te-ai straduit ceva, nu gluma tongue.gif . Asta e vreun nou record, nu? thumbsup.gif . Oricum, ma bucur ca te-ai amuzat, eu asta am inteles din postul tau. Bafta in continuare si pastreaza-ti spiritul pozitiv!
AZAZEL
chiar ma uitam pe clasamentul la constructori cred ca marii perdanti al acestui inceput de sezon sunt de departe williams si red bull. la cat de bine au mers cele doua echipe, practic ei au cules mai nimic puncte.
in contrast, mi se pare ca renault si STR au prea multe puncte in visterie pt ceea ce au aratat pana acum. parca si toyota+brawn au luat ceva din punctele celor de la red bull si williams. cred ca dintre toate echipele de anul asta, in primele doua etape, cel mai bine au fructificat cei de la toyota in raport cu cat de constiincios si-au pregatit masina.
ferrari, mclaren, bmw si force india sunt rasplatiti conform activitatii de pe traseu de pana acum.
klm
Nu-i problema, 9er, ma ridic din baia de sange in care m-a aruncat etapa trecuta si, ajutat de viitoarea decizie privind masinile BGP, voi triumfa (sau voi muri frumos biggrin.gif).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.