Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Toyota
Masini.ro Forum > Bazar > Dealeri - magazine auto
DAN
Salutare!

Vad ca sunt primul pe aici...va stau la dispozitie cu orice informatii despre Toyota, ofertele Toyota si de ce nu..cine vrea oferte personalizate.. thumbsup.gif

DAN - TOYOTA IASI
admin
Salve Dan,

Pai prezinta oferta, discountul, promoveaza ceva:) Da un 2% discount pt membrii masini, uimeste-ne cu ceva nou.
DRAGOS
salut Dan!

imi poti trimite pe mail o oferta pt yaris 1,4 d4d? ai adresa in profil! thumbsup.gif

multumesc!
DAN
QUOTE (DRAGOS @ Mar 30 2009, 09:06 AM) *
salut Dan!

imi poti trimite pe mail o oferta pt yaris 1,4 d4d? ai adresa in profil! thumbsup.gif

multumesc!

Done! thumbsup.gif

QUOTE (admin @ Mar 27 2009, 11:18 AM) *
Salve Dan,

Pai prezinta oferta, discountul, promoveaza ceva:) Da un 2% discount pt membrii masini, uimeste-ne cu ceva nou.

o sa ma gandesc si la asta
DAN
3 bucati Lexus IS-F super discount. Cine e interesat, PM pentru detalii!!!!
adrian_flavius
Dane, zi-mi si mie un pret de reprezentanta pentru jantele de aliaj de pe Avensis, pe 16', in 8 (opt) spite...cum sunt cele de pe Totosul meu...ai o poza mai jos...
DAN
QUOTE (adrian_flavius @ May 26 2009, 11:28 AM) *
Dane, zi-mi si mie un pret de reprezentanta pentru jantele de aliaj de pe Avensis, pe 16', in 8 (opt) spite...cum sunt cele de pe Totosul meu...ai o poza mai jos...

Ai PM thumbsup.gif
tibotib
Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca reprezentanta dvs.( sau in alta parte,daca stiti),practica serviciul de buy-back,in ce conditii si pentru ce masini( marca)?
DAN
QUOTE (tibotib @ Jun 17 2009, 10:59 PM) *
Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca reprezentanta dvs.( sau in alta parte,daca stiti),practica serviciul de buy-back,in ce conditii si pentru ce masini( marca)?


Salutare!

Da, se face buy-back, mai "timid" ca e perioada asta de criza. Se face doar pentru marca toyota. Adica nu preluam altceva decat Toyota.
DAN
Dragi colegi de forum. Dupa cateva zile de munca, am lansat astazi oficial Blogul Toyota Iasi. Cativa dintre voi poate l-ati primit deja de mine, dar acum m-am gandit sa il fac public aici. Astept sa il vizitati, sa comentati si sa veniti cu idei noi asupra lui.
http://blog.toyotaiasi.ro/

Tiberiu61940
Dane, cit costa o cheie cu cip la voi pt un Yaris?
DAN
QUOTE (Tiberiu61940 @ Jul 27 2009, 07:57 PM) *
Dane, cit costa o cheie cu cip la voi pt un Yaris?

ai PM thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.