Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tuning swift 2002
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Swift
dany boy
drive.gif sal am un suzuki swift din 2002 si as vrea sa imi spuneti daca stiti unde as putea sa o modific si eu putin mar interesa ceva pragruri si spoilere am umblat ceva si am gasit foarte putin pentru aceasta masina nici jante nu prea am gasit asa ca sunt nevoit sa umblu cu capace astept ceva opini va multumesc
XENON
QUOTE (dany boy @ Mar 25 2009, 12:04 PM) *
drive.gif sal am un suzuki swift din 2002 si as vrea sa imi spuneti daca stiti unde as putea sa o modific si eu putin mar interesa ceva pragruri si spoilere am umblat ceva si am gasit foarte putin pentru aceasta masina nici jante nu prea am gasit asa ca sunt nevoit sa umblu cu capace astept ceva opini va multumesc


www.lester.it , intri la rivenditori (revanzatori), pe Europa, apoi pe Romania si vei gasi firma Rolest din Oradea, de la care am luat si eu un eleron, si vei obtine probabil un pret chiar mai mic decat cel de pe site-ul producatorului italian. bafta! thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.