Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ford ka
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
gabytzza
Buna,

Vreau sa imi cumpar un Ford KA la mana a doua maxim 3500 de euro (cu tot cu inmatriculare); minim an 2000
Stiti pe cineva care isi vinde buburuza? smile.gif
Sau ce ma sfatuiti? merita ? unsure.gif
Imi este frica sa nu imi iau teapa......

Multumesc anticipat
rares85
QUOTE (gabytzza @ Mar 24 2009, 03:39 PM) *
Buna,

Vreau sa imi cumpar un Ford KA la mana a doua maxim 3500 de euro (cu tot cu inmatriculare); minim an 2000
Stiti pe cineva care isi vinde buburuza? :)
Sau ce ma sfatuiti? merita ? :unsure:
Imi este frica sa nu imi iau teapa......

Multumesc anticipat


Poti posta anuntul de vanzare aici.
rares85
vand eu un ford ka din 2005 la pretul de 3750 euro neg. taxa este de 253 euro mai multe detali pe mess autosh_germania sau la tel 0743917273
daewoo_espero_turbo
mai bine ti-ai lua matiz...
RUE
vezi ca propietarul rares lasase deja la 3350 euro cred pe topicul lui si tie iti cere iar 3750... eu zic maxim 3000 daca ai banii si iti place masina.
rares85
QUOTE (RUE @ Jun 28 2009, 09:45 AM) *
vezi ca propietarul rares lasase deja la 3350 euro cred pe topicul lui si tie iti cere iar 3750... eu zic maxim 3000 daca ai banii si iti place masina.



Ba asta care stie tot,daca nu ai ce face si nu ai cu cine sa iesi la un gratar sau la o terasa duminica,nu te mai baga in seama sau nu sti sa citesti,fi atent la data in care am scris in acest topic si la data in care am scazut pretul la 3350. :thumbsup:
rares85
Si tot pentru cultura ta pretul eu il fac daca vreau sa pun pretul 3750 euro atata il pun,nu tu faci pretul.Dar de curios iti este ciuda ca nu ai banii sa-o cumperi,spune cati bani ai disponibili 150-200 euro sa-mi dai avans,de restul te astept in rate bineinteles cu dobanda.Ne mai auzim.
RUE
esti demn de ignorat. piata e libera si daca ai curajul sa postezi pe un forum anunturi atunci trebuie sa iti asumi si comentariile sa nu sari in gatul altora.
aici se discuta liber si doar in termenii forumului si nu in termenii tai.
daca vrei sa completez sa stii ca am vazut ka uri poate inainte ca tu sa ai permis de conducere (intamplator am fost in Germania cand s-au lansat ) si am condus si nu am o parere buna despre ele.

plus ca in perioada asta cine are cash ul dicteaza. vanzatorul sa aiba respect si sa aiba raspunsuri civilizate si km reali!
si invata sa editezi un mesaj si sa nu mai faci mesaje consecutive!
rares85
QUOTE (RUE @ Jun 28 2009, 03:33 PM) *
esti demn de ignorat. piata e libera si daca ai curajul sa postezi pe un forum anunturi atunci trebuie sa iti asumi si comentariile sa nu sari in gatul altora.
aici se discuta liber si doar in termenii forumului si nu in termenii tai.
daca vrei sa completez sa stii ca am vazut ka uri poate inainte ca tu sa ai permis de conducere (intamplator am fost in Germania cand s-au lansat ) si am condus si nu am o parere buna despre ele.

plus ca in perioada asta cine are cash ul dicteaza. vanzatorul sa aiba respect si sa aiba raspunsuri civilizate si km reali!
si invata sa editezi un mesaj si sa nu mai faci mesaje consecutive!



WOW IMI CER SCUZE CA NU AM STIUT CA AI FOST LA LANSAREA FORDULI KA teehee.gif si uite ca am reusit sa editez mesajul,in primul rand tu esti cel care inainte sa intre in discutie trebuie sa inveti sa te uiti cand a fost postat un anunt asta referitor la pret si sa nu te mai bagi in seama decat daca te intereseaza o masina doar atunci vi cu pareri,ca ultime cuvinte invata sa conduci o masina normal ca nu ai avut o parere buna despre fordul ka pentru ca trebuie sa sti sa conduci altfel nu vei avea niciodata o parere buna despre vre-o masina sau poate ca ai luat tzeapa cu fordul ka pe care lai condus sper ca nu ai fost atat de tampit sal si cumperi.NUMAI BINE. thumbsup.gif TU AI DREPTATE
RUE
nu, nu am fost tampit sa-l cumpar, asa cum ai cumparat tu.
intamplator am observat ca vinzi mai multe masini (2 cred) in termen scurt si asta asociez cu un mic samsar si doar am avertizat discret pe cineva care vrea sa cumpere cu buna credinta.
nu am fost sa avd lansarea oficiala cum PROST ai inteles tu ci doar in Germania cand s-a lansat avand posibilitatea sa o testez la dealeri.
adevarul ca masina a fost un real inSUCCCES inca din lansare.

te avertizez sa comunici in mod civilizat indiferent daca cineva te contreaza.
iti urez sa conduci vesnic acest ford ka domnule rares. cat despre masini ford nu cred ca ai citit literatura cat au citit altii numai despre ford!
daewoo_espero_turbo
Ford-ul Ka nu e o masina care sa merite atatia bani...eu mai mult de 2500euro nu as da pe o asemenea buburuza...de fapt, la banii astia as prefera un Matiz - service-uri pe toate drumurile, piese si intretinere ieftina, 3 stele la Euroncap...design foarte ok....
Daca iti iei Ford Ka, cand se strica ceva la ea, faci imprumut la banca s-o repari....plus ca la design nu e chiar reusita whistling.gif
admin
QUOTE (rares85 @ Jun 28 2009, 05:02 PM) *
WOW IMI CER SCUZE CA NU AM STIUT CA AI FOST LA LANSAREA FORDULI KA teehee.gif si uite ca am reusit sa editez mesajul,in primul rand tu esti cel care inainte sa intre in discutie trebuie sa inveti sa te uiti cand a fost postat un anunt asta referitor la pret si sa nu te mai bagi in seama decat daca te intereseaza o masina doar atunci vi cu pareri,ca ultime cuvinte invata sa conduci o masina normal ca nu ai avut o parere buna despre fordul ka pentru ca trebuie sa sti sa conduci altfel nu vei avea niciodata o parere buna despre vre-o masina sau poate ca ai luat tzeapa cu fordul ka pe care lai condus sper ca nu ai fost atat de tampit sal si cumperi.NUMAI BINE. thumbsup.gif TU AI DREPTATE


6 cai frumosi..
rares85
se poate inchide topicul sa vandut pentru curiosi cu 3200 euro.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.