Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vand set complet anvelope de vara Bridgestone Turanza
Masini.ro Forum > Bazar > Vanzari - cumparari piese auto
adrian_flavius
Vand setul complet cu care a fost echipata masina in momentul ridicarii de la dealer, Bridgestone Turanza ER30, anvelope de vara, in stare excelenta; au fost folosite 16 500 de km, din care 5-6 000 de km in rodaj, fara bruscari/solicitari majore ale anvelopelor; nu prezinta defecte/lovituri/dopuri.

Pretul pe tot setul este de 900 de lei (ca sa aveti termen de comparatie, o anvelopa noua, aceeasi marca, costa undeva pe la 380-400 de lei/bucata).

Daca e cineva interesat, please dati-mi un MP.
f1anatic
Sugerez sa faci poze si la fiecare din ele sa faci si o poza clara cu o moneda (standard , de-a voastra) in canalul din mijloc ca sa vada (sa aprecieze) fiecare cit de adinci mai sint canalele din anvelope. Eu ca un cumparator, nu pot stii daca au fost rulate 16,500 de km pe o suprafata "aspra" ca "smirghelul" sau "neteda" ca un circuit de F1.
adrian_flavius
F1anatic, multam de pont...incerc sa rezolv in w/e asta si cu pozele... laugh.gif
Watcher
Ce dimensiune, ce data de fabricatie? :-)
adrian_flavius
205/55/R16, DOT-ul exact nu il stiu, dar este in a doua jumatate a anului 2007... laugh.gif
adrian_flavius
Gata, le-am maritat...asa ca rog un admin sa inchida topic-ul... laugh.gif whistling.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.