Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problema la Opel Corsa
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Corsa / Meriva / Tigra
rembrandt
are nevasta-mia o Opel Corsa pe motoriza - varianta cu 5 usi - si ii moare motorul la relanti cand apesi frana. Ce dracu sa fac, ca m-am saturat. Inplus, dimineata cand e motorul rece se opreste daca nu-l turezi bine. Zici ca-i Dacie nu gluma! ASTIA DE LA SERVICE-UL OPEL NU STIU CE SA-I FACA.


iuly
QUOTE (rembrandt @ Mar 18 2009, 10:30 PM) *
are nevasta-mia o Opel Corsa pe motoriza - varianta cu 5 usi - si ii moare motorul la relanti cand apesi frana. Ce dracu sa fac, ca m-am saturat. Inplus, dimineata cand e motorul rece se opreste daca nu-l turezi bine. Zici ca-i Dacie nu gluma! ASTIA DE LA SERVICE-UL OPEL NU STIU CE SA-I FACA.




am avut si eu aceeasi problema si am fost cu ea in service si mi-au spus k e o setare din fabrica mi-au pus un aparat si au deselectat ceva.Nu stiu sa iti dau mai multe detalii deoarece nu ma pricep deloc la masini.Ideea e k de atunci nu am mai avut aceasta problema.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.