Help - Search - Members - Calendar
Full Version: the true
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > BMW > Seria 3
the true
multumesc pentru manual! M-ar interesa daca modelul cel detin(318 tds e 36 din 1998 noiembrie) are filtru de polen? Calculatorul a dat ca are, dar cand am mers la service sa mi-l schimbe, nu au gasit locul unde ar fi si au spus ca unele modele nu au, printre care si al meu. Stie cineva ceva despre acest filtru? Oricum am ramas cu filtrul,poate il vrea cineva ca e nou. rolleyes.gif
Rebel
The true, ti-am raspuns exact in linkul de mai jos cu manualul.
Ar trebui sa aibe filtru de polen.
Pe langa Owners Manual ti-am atasat si un manual de montare/demontare a filtrului de polen.

Bafta si sa-mi spui daca ti-a fost de folos! wink.gif
the true

iti multumesc pentru manualul de montare filtru. M-ia fost de un real folos. Am reusit sa-l schimb singur. Eu nu prea stau pe net din care cauza si intarzierea in raspunsuri. Oricum mai trebuie sa-mi traduc ceva din manualul trimis de tine, manual care vad ca a fost de folos si pentru altii, asa ca bucuria ta este mai mare, pentru ca stii doar: adevarat iti spun, mai mare bucurie este sa dai decat sa primesti. Asa ca sa stii ca lucrurile bune care ti se vor intampla sunt efectul gandurilor pozitive a celor pe care i-ai ajutat!



Rebel
Ma bucur ca ti-a fost de folos!
Daca ai ceva de tradus spune-mi si cu bucurie te voi ajuta.
Sper sa mai vii pe aici pe la noi.smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.