Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Muzica pe Primera
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Nissan
iulian_2007
Sunt posesorul unui Nissan Primera 1.6 benzina.
As dori sa stiu ce se poate face in privinta sistemului audio (m-am cam saturat sa tot fac cd-uri audio)
Prima varianta si cea mai ieftina...se poate cumva adapta un audio in? (sa pot conecta un mp3 player, un telefon, ceva)
Alta varianta ar fi achizitionarea unui mp3 player (cel mai probabil pierd comenzile de pe volan)
Si ultima...o magazie de cd-uri.

Masina este inca in garantie....voi ce stiti? Se poate face ceva? A facut cineva ceva in privinta asta?
Adi1971
Este un subiect destul de dezbatut si multi au spus ca nu poti face mare lucru. Magazia de CD este o varianta dar am inteles ca este f scumpa. Sa te incurajez putin - am vazut pe net un tip care si-a facut modificari la sistemul audio pe o primera.
Adi1971
iulian 2007 intra pe aceasta adresa si vezi ceea ce doresti:http://www.reno.ro/Next-page-page-t103072-s30.html
GabiA
Un emulator fm wink.gif
iulian_2007
Asa ceva - Interfata Ipod - oare ar merge? Ar fi perfect sa pot conecta iphone-ul la cd-player...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.