Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dezastru putin spus
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Hyundai
bobovbv
am un hyundai coupe din 2008...am cumparat-o noua...am avut un accident si am dus-o la service-ul de pe expozitiei...m-au progrmat peste 2 saptamani pt k tot atunci ar fi trbuit sa vina piesele de schimb...am dus-o mi-au spus k piesele au venit si ca o sa durez in jur de o saptmana maxim...am sunat peste o saptama dar mi-au spus k nu e gata si sa revin cu un telefon peste 2 zile...dupa 2 zile imi spun k intr-o saptamana e gata.... dupa o saptamana imi spun k fata de usa a venit stramba si a trebuit sa faca comanda de alta....c puteam sa zic?am mai asteptat inca 2 saptamani...ei bine degeaba...si asa am reusit sa imi iau masina dupa o luna si jumatate...problema e ca dupa c am luat-o am observat catvea lucruri p care acolo nu am stat sa le analizez de dragul k in sfarsit imi luasem masina....manerul pe interior nu era vopsit...fata de usa era vopsita in 2 culori...norocul meu a fost ca cineva m-a lovit in acelasi loc in care o lovisem pt a observa k p fata de usa era plina de kit si nu a fost schimbata nici macar nu era indreptata bine ci dat cu chit pana sa arate cum trebuie...mai mare bataie de noc nu am vazut in viata mea...trebuie neaparat sa facem cva pt k nu se mai poate asa....
James Kilowatt
Membrii forumului monomarca organizeaza manifestatii impotriva dealerilor smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.