Help - Search - Members - Calendar
Full Version: DRUMURI EUROPENE
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Ignis
m_tm
Cred ca fiecare are un album: in,alaturi,pe,sub,pe langa sau cu SUZI(invariabil).Cred ca ar fi interesant. Subscrie careva?
mike.omega
De ce se numeste topicul Drumuri Europene?
m_tm
QUOTE (mike.omega @ Feb 28 2009, 09:08 AM) *
De ce se numeste topicul Drumuri Europene?

Doar pentru ca sigur nu cred ca a un posesor de SUZI a reusit sa ajunga sa viziteze si alte continente.Si in plus a fost o emisiune TV cu multi ani in urma,ffind de fapt primul contact, pentru majoritatea romanilor, cu autostrazile si cu vestul ,la modul general.
m_tm
Normal trebuie sa incep eu cu postarea. E pe undeva la trecerea din Italia in Austria,dupa Brenner.Suzi a fost"la inaltime.D-ra e ficamea.
xplicit
QUOTE (m_tm @ Mar 12 2009, 11:00 AM) *
D-ra e ficamea.



e draguta fica ta. Cati ani are?
adrian_r5
@m_tm ... ca tot e vorba de Suzuki si drumuri europene, Ignisul din poza e cumva Ignisul tau ?
m_tm
QUOTE (adrian_r5 @ Mar 13 2009, 12:39 PM) *
@m_tm ... ca tot e vorba de Suzuki si drumuri europene, Ignisul din poza e cumva Ignisul tau ?

Nop,Seamana dar al meu are capace pe jante si lateralul de la spate e negru.Dar SX-ul are nr de TM.Ficamea are 29
adrian_r5
QUOTE (m_tm @ Mar 13 2009, 04:04 PM) *
Dar SX-ul are nr de TM.


Pai SX-ul e al meu si eu sint din TM thumbsup.gif

Acu' ce sa zic ... ca ai ochi buni si ai vazut numarul ... sau ca am camera buna la telefon wink.gif

Si Ignisul tot de TM are numerele ... si ma gindeam ca poate ai fost pe la Viena de revelion.

PS - astept sa-mi spui pe PM numarul complet de la SX biggrin.gif



m_tm
QUOTE (adrian_r5 @ Mar 13 2009, 05:28 PM) *
QUOTE (m_tm @ Mar 13 2009, 04:04 PM) *
Dar SX-ul are nr de TM.


Pai SX-ul e al meu si eu sint din TM thumbsup.gif

Acu' ce sa zic ... ca ai ochi buni si ai vazut numarul ... sau ca am camera buna la telefon wink.gif

Si Ignisul tot de TM are numerele ... si ma gindeam ca poate ai fost pe la Viena de revelion.

PS - astept sa-mi spui pe PM numarul complet de la SX biggrin.gif

18TMVVT?

QUOTE (m_tm @ Mar 13 2009, 05:42 PM) *
QUOTE (adrian_r5 @ Mar 13 2009, 05:28 PM) *
QUOTE (m_tm @ Mar 13 2009, 04:04 PM) *
Dar SX-ul are nr de TM.


Pai SX-ul e al meu si eu sint din TM thumbsup.gif

Acu' ce sa zic ... ca ai ochi buni si ai vazut numarul ... sau ca am camera buna la telefon wink.gif

Si Ignisul tot de TM are numerele ... si ma gindeam ca poate ai fost pe la Viena de revelion.

PS - astept sa-mi spui pe PM numarul complet de la SX biggrin.gif

18TMVVT?

Ma rog,TM18VVT
adrian_r5
Esti foarte aproape ... un singur caracter ai gresit (ce camera buna am biggrin.gif )
m_tm
QUOTE (adrian_r5 @ Mar 13 2009, 05:51 PM) *
Esti foarte aproape ... un singur caracter ai gresit (ce camera buna am biggrin.gif )

TM-16-VVT.Sigur!!!!!!!!!!!!!!!!!!
m_tm
QUOTE (adrian_r5 @ Mar 13 2009, 05:51 PM) *
Esti foarte aproape ... un singur caracter ai gresit (ce camera buna am biggrin.gif )

1-0.Am discutat azi cu Luci si am vazut si ceva poze-voi doi la Real.Oricum se vede ceva din numar
xplicit
QUOTE (m_tm @ Mar 13 2009, 01:02 PM) *
QUOTE (adrian_r5 @ Mar 13 2009, 05:51 PM) *
Esti foarte aproape ... un singur caracter ai gresit (ce camera buna am biggrin.gif )

1-0.Am discutat azi cu Luci si am vazut si ceva poze-voi doi la Real.Oricum se vede ceva din numar



6 cai frumosi la trei capace galbene....
m_tm
QUOTE (xplicit @ Mar 15 2009, 12:04 PM) *
QUOTE (m_tm @ Mar 13 2009, 01:02 PM) *
QUOTE (adrian_r5 @ Mar 13 2009, 05:51 PM) *
Esti foarte aproape ... un singur caracter ai gresit (ce camera buna am biggrin.gif )

1-0.Am discutat azi cu Luci si am vazut si ceva poze-voi doi la Real.Oricum se vede ceva din numar



6 cai frumosi la trei capace galbene....

Incearca sa fi mai EXPLICIT.Sarcasmul din postarile tale nu are rost.Era o intalnire.Poate postezi doar ca sa cautam profilul tau si sa accesam adresa de reclama?
xplicit
QUOTE (m_tm @ Mar 15 2009, 07:33 AM) *
QUOTE (xplicit @ Mar 15 2009, 12:04 PM) *
QUOTE (m_tm @ Mar 13 2009, 01:02 PM) *
QUOTE (adrian_r5 @ Mar 13 2009, 05:51 PM) *
Esti foarte aproape ... un singur caracter ai gresit (ce camera buna am biggrin.gif )

1-0.Am discutat azi cu Luci si am vazut si ceva poze-voi doi la Real.Oricum se vede ceva din numar



6 cai frumosi la trei capace galbene....

Incearca sa fi mai EXPLICIT.Sarcasmul din postarile tale nu are rost.Era o intalnire.Poate postezi doar ca sa cautam profilul tau si sa accesam adresa de reclama?

nop, scuze daca te-am jignit. era un video cu 6 cai frumosi....fara nici un apropo la poza, si mi-a placut cum suna, inca o data spun : nu a fost facuta cu sarcasm respectiva afirmatie. Referitor la adresa de reclama...despre ce adresa e vb ca nu m-am prins!

O zi buna si intelepciune sa ii suportati pe cei ca mine (nu,nu in trafic) whistling.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.