Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cancerul este o ciuperca!
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Medicale
Alex-F1
http://www.damaideparte.ro/index.php/candi...a-medicala/591/

Am primit asta pe mail inca de vara trecuta si am salvat link-ul, dar apoi am uitat de el.....acuma l-am redescoperit si m-am gandit sa vi-l arat si voua! Daca o fi adevarat, asta chiar e ceva extraordinar.....urmariti si filmuletul cand aveti timp/chef, apoi spuneti-va si voi parerea.....si ii asteptam sa-si dea cu parerea mai ales pe cei ce profeseaza in domeniul medical.....ca prea bine suna: "in 7 zile se anihileaza TOTAL cancerul printr-o metoda as spune stupid de banala"!!!! blink.gif
20krpm
foarte interesant. ai idee cumva, in cele 7 zile si mai bine de cind a fost publicat articolul respectiv, cite vindecari miraculoase de cancer au avut loc la cei care au urmat tratamentul respectiv? sau ale cui sint bannerele de reclama de pe pagina pe care ne-o recomanzi?
Alex-F1
Frate, stai flexat, ca io nu recomand nimic si nici n-am idee de una sau alta.....doar am postat aici, ca tot uomu.....cine vrea sa afle detalii, n-are decat sa sape singur..... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.