Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dupa 206, logic vine 207
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
V l a d
Cum era de asteptat dupa o lunga perioada de succes modelul 206 urmeaza a fii inlocuit de 207. Acesta va veni in variantele 2 usi/4 usi/ cc si da, mpv.
James Kilowatt
arata putin cam sters, dupa parereea mea.... 206 are mai multa individualitate. Sper sa puna la punct detaliile care-i confera personalitate smile.gif
Bogdan Mihai
parca e un 307 in miniatura ....

sincer chiar arata mai bine 206 decat " 207 "
Laurentiu_007
Asa cum ati spus si voi arata mai bine 206.Mi se pare ca peugeot-ul asta este o corcitura intre 307 si 407.
sandman
imi place cum arata! e super, pe langa 206. sa vedem si spatele. sper sa nu arate ca 307. oricum fata e superba.
Iulian HondaFan
si mie imi place, aduce mult cu 307, dar e OK.
Ciobaca30445
poza si cu realitatea de obicei, nu sunt cam acelasi lucru, pentru ca in poza poate aparea un pic deformata. Asa e si cu 407 in poze parea extraordinara iar in realitate pare mai ciudata (nu zic aiurea pentru ca e frumoasa, dar era si mai frumoasa in poze).
:brilsmurf:
Ciudat e faptul ca cei de la peugeot au anuntat ca 407 e ultima masina cu nume din 3 cifre si ca de acuma vor fi din 4 cifre.

Da de 1007 ce parere aveti
este ca ia de departe smart-ul
Laurentiu_007
cred ca il ia.la smart ma enerveaza cel mai mult farurile si stopurile.arata aiurea.
Viorel5
Peugeot 207! Frumos ca intreaga gama a constructorului francez.
Aduce f. mult cu noul 407, deci cam asa va arata intreaga gama Peugeot pt anii urmatori.
Ramane de vazut daca va avea succesul predecesorului sau faimosul 206 care a cucerit Europa pt 3 ani :!:
Andrei Suzuki
Mie chiar imi place.Daca va fi si putin mai mare ca 206 cred ca va avea succes.O data a lansarii..ceva?
V l a d
iata si cc-ul
Andrei Suzuki
Parca au tras prea mult de farurile alea.Oricum,frumoasa dar cam mica
V l a d
e un cgi, mai ramane loc de schimbare smile.gif intotdeauna masinile au modificari fata de cgi
James Kilowatt
Am vazut si 308-ul la topicul anterior... incepe sa ma enerveze conservatorismul astora de la peugeot. Sunt toate variatie pe aceeasi tema... intre 206 si 207 nu vad decat diferente de cosmetica, si e valabil si pentru 307-308. E doar parerea mea...
Happy_Maker
Total de acord cu MR...la urma urmei ce au facut asa de extraordinar?
Au copiat o grila fatza Ferrari, nimic altceva!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.